Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie sutków

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:46 am    Temat postu: Swędzenie sutków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc tak swędzą mnie sutki nie cały czas ale co jakiś czas. W sumie to już niewiem co to jest bo wszędzie pisze co innego ... Jedni twierdzą że to ciąża inni że jakaś grzybica itd. Ja w ciąży raczej niepowinnam być no bo uprawiałam tylko petting i dostałam potem okres fakt że dwa dni szybciej no i trwał 5 dni no 6 był brudny ale wydaje mi się że był normalny bo leciały skrzepy itp. przez 2 pierwsze dni a potem krwawienie. No gdybym była w ciąży to to był by 6tydzień więc pewnie miała bym inne objawy... Niewiem może to jakieś zaburzenia hormonalne albo coś dodam że zauwarzyłam ,że skóra na sutkach jest jakby przesuszona ale jak je nakremuje to i tak dalej swędzą. Niewiem czydobrze temat umieściłam jak źle to przenieście i proszę o odpowiedzi Embarassed Dodam że jak się wykompałam przed chwilą i na kremowałam się to bardziej mnie pieką niż swędzą
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz jakies uczulenie? zle wyprany biustonosz i masz efekt Razz sutkom juz sie nie podoba Very Happy heh..mysle ze powinno przejsc po paru dniach,ahaa i bym nie radziła smarowac niczym-to delikatne okolice(brodawki itp). Lepiej przemywacciepla woda niz smarowac kremami Confused takie moje zdanie. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha dobra już niebęde ich kremować tylko weź mi powiedz czy twoim zdaniem to może być jakiś objaw ciąży oczywiście w moim przypadku jeśli niemam żadnych objawów innych dosłownie żadnych piersi też niebolą tylko sutki więc mi się wydaje że w 6 tyg. powinno już coś jakieś objawy. A i czy myślisz że warto się do gina wybrać i czymoże on coś poradzi na te swędzenie
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze nie masz powodu do obaw Wink czytałam Twoja historie i jestem na biezaco z inf. heh Razz a wycieczka do gina to bardzo dobry pomysł- zajdziesz,zapytasz o wszystko co tylko zechcesz-włacznie z niebezp.zajscia w ciaze podczas pettingu itp.
Aha zapomniałam dodac,ze jesli jest sie w ciazy to zmienia sie kolor wokoł sutkow. Chyba u Ciebie nic z tych rzeczy nie wystapiło prawda?
zycze wszystkiego dobrego Exclamation Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie kolor jest taki sam ale moja mam stwierdziła że to może być tak poprostu ... zwłaszcza że mam dostać okres za 3-5 dni no i zaobserwowałam takie jakby pęknięcia albo rowki bo skóra niejest jakoś mocno wysuszona
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gin23xxx



Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 10:02 am    Temat postu: Swędzą mnie sutki;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od miesiąca mam pewien problem, mianowicie swędzą mnie sutki. W zasadzie ostatnio swędzą a dziś wyjątkowo bolą. Wcześniej tego nie miałam co to może być? Confused Question Question Exclamation Exclamation


--------edited by emilka-------
temat został przyłaczony do tematu pokrewnego a wcześniej przeniesiony do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze to dlatego ze jestes przed okresem? Ja tak czesto mam przed @ ze swedza mnie sutki i bola tez Rolling Eyes
Powrót do góry
gin23xxx



Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem mam tak od miesiąca ;/ Dziś wyjątkowo mnie bolą a okres mam dostać dokładnie za 8 dni. Może i bolą przed okresem ale od czego swędzą? Może uczulenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze byc uczulenie. Bedziesz musiala isc z tym do dermatologa. Ja np wiem ze mam tak przed okresem. Bo w inne dni moje piersi mnie nie swedza..
Powrót do góry
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mam pytanie jezeli chlopak ssie sutki lub je gryzie to moze cos byc nie tak jak bede karmic dziecko piersia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group