Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swedzenie sutka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taratata



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:25 pm    Temat postu: swedzenie sutka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki dziwny dosc problem. Raz na jakis czas swedzi mnie sutek, ale tylko jeden i zawsze to jest lewy. W zasadzie nie ma zadnych innych objawow, zadnego zaczerwienienia ani nic. I tak juz od kilku lat. Pokazywalam juz to 3 ginekologom i i zaden z nich nie byl w stanie powiedziec mi nic konkretnego.
Raz dostalam jakas masc, ale to chyba na zasadzie placebo bylo.
Pogodzilam sie juz z tym, ze tak bedzie zawsze, ale jest to dosc denerwujaca i upierdliwa dolegliwosc. Moze ktos z was mi cos doradzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze okłady z lisci kapusty pomoga?? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kiedy te swedzenia wystepuja??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taratata



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najczesciej w polowie cyklu, ale chyba nie ma scislej reguly Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... no bo mnie swedzi sutek zawsze w lewej piersi na 10 dni przed okresem i jak dostane okres to przechodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taratata



Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, znaczy ze nie tylko ja tak mam, ale mnie to denerwuje strasznie...
co np. jak sie czlowiek drapie w miejscu publicznym? Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak to co podrapiesz sie i juz Smile nie przejmuj sie innymi ludzimi hehhe.... ale nie mozna tego tez robic tak na widoku bardziej dyskretnie , ja jakos sobie radze hehehe ale przyznam szczerze ze wcale mnie to tak bardzo nie denerwuje i nie jest dokuczliwe Smile
moj mezczyzna jak tylko zobaczy ze sie drapie to zaraz podchodiz i mowi "daj zrobie to za ciebie" i obydwoje sie smiejemy z tego .... prawdziwy z niego cyckofil hehe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he mnie tez swedza kilka dni przed okresem ale jak juz przyjdzie to swedzenie przechodzi:)

mysle ze to noralnie i ze to nie jest zadna choroba poprostu tak jestesmy zbudowane i podejrzewam ze facetow tez od czasu do czasu cos zaswedzi haha:)
pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group