Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swedzenie odbytu (zawsze po dluzszym spacerze), krwawienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanchez123



Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 4:55 pm    Temat postu: Swedzenie odbytu (zawsze po dluzszym spacerze), krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Jakis czas przed swietami zaczalem odczuwac swedzenie w odbycie, przede wszystkim w czasie dluzszych spacerow. Na poczatku myslalem, ze to cos okresowego i przejdzie, wiec nic z tym nie robilem, nie zmienilem nawet papieru. Ale od ciaglego uzywania papieru (rowniez w celach zeby sie 'podrapac') dostalem delikatnego krwawienia. Odbyt zostal dosc mozno podrazniony. Przerzucilem sie wtedy na mokre chusteczki, takie jak dla dzieci, i przez 2 dni stosowalem Bepanthen

Podraznienie zeszlo, krwawienie ustalo i nie przypominam sobie kolejnych napadow swedzenia (byc moze byly ale na tyle male, ze nie zwracalem na to uwagi). Potem byly swieta, nie ruszalem sie w zasadzie z domu i wszystko bylo ok. Po swietach wrocilem do pracy a co sie z tym laczy zaczalem znow odbywac dlugie spacery. I swedzenie wrocilo. A po kilku dniach znow pojawilo sie krwawienie (znow byc moze od uzywania papieru). Nie swedzi, nie piecze i nie boli gdy siedze lub leze. Nic mi rowniez nie dokucza w nocy. Tylko i wylacznie w czasie spacerow

Jest takze dodatkowy drobny problem. Od jakiegos czasu zdarza sie, ze pomimo dokladnego wytarcia po toalecie, po kilku godzinach male ilosci kalu potrafia sie 'wydostac', tak jakby odbyt... jakby to okreslic... nie byl do konca szczelny. To wystepuje od znacznie dluzszego czasu niz swedzenie, nie wiem czy ma zwiazek

Mam zamiar udac sie do lekarza rodzinnego za kilka dni ale ciekawy jestem innychj opinii

PS: Czy krwawienie odbytu grozi zakazeniem jesli nie jest sie w stanie oczyscic i zdezynfekowac zaraz po wystapienia/odkryciu krwawienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hemoroidy! Nie zawsze wymagaja leczenia! zasem zanikną! zagoja się! Organizm wchłonie je!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group