Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swedzenie - obtarcie po stosunku

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 9:36 pm    Temat postu: swedzenie - obtarcie po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio kochalam sie z chlopakiem i chyba bylo zbyt ostro bo sobie wejscie do pochwy obtarlam i piecze i swedzi.

znacie jakis domowy sposob na to??

czy konieczna jest wizyta u ginekologa skoro to tylko obtarcie??

z gory dzieki za odpowiedz Smile


------edit by emilka--------
zmieniłam trochę tytuł tematu na bardziej sugerujący treść wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli to zwykłe obtarcie, to polecam maść clotrimazolum i ew. przemywanie tantum rosa. jeśli objawy się będą utrzymywać i pojawią się do tego upławy, to będziesz musiała jednak się wybrać do ginekologa.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz. mysle ze to zwykle obtarcie bo mam zaczerwienione i piecze(swedzi) ale uplawow nie mam a zaczelo sie to w niedziele i do tej pory zadnych innych objawow nie mam. zbyt mocno sie tez po stosunku wycieralam papierem w toalecie zeby sie dobrze od spermy wytrzec i narobilam sobie:(

a czy ta masc jest droga i czy jest dostepna bez recepty??

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina mysle ze bez recepty..a cena? ok.3zł hehe Wink moze troche wiecej,zalezy od apteki. takze pedz,kup i zdrowiej Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp.Smile

hehe popedze i kupie Smile

pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheheh a nie mowilam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, ja mam problem a mianowicie czesto sie zdarza, że po stosunku pojawia sie u mnie krew i moze nie jakies znacze ilosci ale tez nie malo. Chlopak w dodatku mowil ze podczas stosunku 'czul' cos u mnie w pochwie po jedenj stronie jakby obcieralo. Czy to jest normalne? Byłam miesiac temu u ginekologa i powiedzial ze po badaniu wszytsko jest dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ja sie tam zbytnio na tych sprawach nie znam ale uwazam ze normalne to chyba nie jest- wedlug mnie oczywiscie. a moze powinnas zmienic lekarza albo przynajmniej poprosic zeby ci zrobil USG albo inne badanie.

pozdrawiam

ale czekaj na inne odp moze ktos cos na ten temat bedzie wiedzial
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ogolnie mialam torbiel i lekarz moj o tym wiedzial.
Tak, jesli jeszcze sie to powtorzy to wybiore sie na badania. Ale mozliwe ze po prostu byl we mnie za gleboko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom jesli masz krwawienia byc moze jest jakas narosl ktorej wczesniej nie było widac? po kazdym stosunku tak masz? Confused moze jakis guzek sie pojawił...nie wiem. powtorz badanie najlepiej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group