Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie nóg

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plunio7



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam to samo. Dłużej postaje i swędzą mnie tak, że po pewnym czasie nie mogę wytrzymać i się uginają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
migotka28



Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć, radziłabym udać sie do specjalisty, to pewnie jakieś problemy z krążeniem, u mnie mrowienie chyba nie jest spowodowane jakąś chorobą, czasem stoję w marketach w weekendy na promocjach (zdarza sie nawet po 12 h) i potwornie mnie bolą nogi, są opuchnięte a jak na chwilę usiądę też czuję jakby stado mrówek po nich grasowalo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niasia



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam moczyć stopy, łydki w naparze z szałwii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group