Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swędzą mnie jądra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 2:15 pm    Temat postu: swędzą mnie jądra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczeło się 4 tygodnie temu od Herpes w nosie w jednej dziurce, po paru dniach w drugiej. Jak mi wywaliło na szyji, powiece i twarzy już wiedziałem co jest grane.
Ponieważ nurkuje zawodowo w trzecim świecie mam bardzo ograniczony dostęp do specjalistów medycyny.Pare dni temu podpisałem kontrakt na 6 miesięcy pracy na łodzi safarii i wypłynołem w rejs. Od paru dni także zaczeły mnie swędzić jajka.
Jestem przestraszony i zaskoczony bo nie mam żadnych zmian skórnych oprócz zaczerwienienia w pachwinach co może być tylko objawem obtarcia naskórka. Jądra nie posiadają zmian skórnych. Lekarz mi powiedział że herpes na genitaliach wywołuje inny wirus. Ponadto myje się po każdym nurkowaniu, nie używam bielizny pod pianke (minimalizuje to obtarcia), jedynie co to sikam regularnie w pianke podczas nurkowania. Nie miałem stosunków seksualnych od 2 miesięcy

Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group