Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suplement na piękne włosy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madeleine37



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 4:05 pm    Temat postu: Suplement na piękne włosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Poszukuję dobrego suplementu diety na mocne włosy
. Chcę, żeby szybciej rosły, nie wypadały i były odżywione. Spośród dostępnych leków moją uwagę zwróciły:

1. Vitapil
2. Radical
3. Olimp Bio-Silica
4. Skrzyp (jeden z najmocniejszych)

Który z preparatów jest najodpowiedniejszy dla moich potrzeb?
Jaki skład jest najlepszy?
Czy ktoś z Was używał tych leków? Jeśli tak, to jakie macie opinie na ich temat???

Pozdrawiam


-----edited by emilka-----
pokasowałam linki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim sama musisz wybadać który specyfik będzie dla Ciebie najlepszy. jednym bowiem pomaga silica, inni chwalą sobie skrzyp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madeleine37



Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak masz rację Smile A oto moje sposoby na piękne włosy:

Moja pielęgnacja włosów zaczęła się od pobytu w szpitalu kiedy to pacjentki z mojej sali widząc, że codziennie myję włosy doradziły mi abym starała się je myć coraz rzadziej. Pomyślałam sobie, że to jakaś niedorzeczna rada, choć tak samo mówiła mi moja mama. Cóż, nie miałam nic do stracenia. Na początku myłam co 2 dni, później 3, 4 i doszłam do 7. Minęło już prawie pół roku a ja myję je co tydzień !!!!! To najlepszy sposób na tłuste włosy. Więc korzystając z wolnego czasu, urlopu, wakacji, polecam skorzystanie z tego trudnego, ale jakże dobrego sposobu.

Oprócz tego:
1. Włosy myję szamponem Elseve do włosów z łupieżem (tylko on mi na to pomaga)
2. Stosuję odżywkę Wax Treatment po każdym myciu lub Gloria marki Pollena Malwa, czasem z chmielem z Joanny (włosy b. lekkie po niej)
3. Po umyciu nakładam jedwab na trochę więcej niż połowa włosów, jest takim ochraniaczem Smile

W planach mam:
1. Używanie olejku rycynowego na dzień przed myciem, wieczorem, masując nim skórę głowy
2. Stosowanie wody brzozowej
3. Suplementy diety
na początku zamierzam brać Vitapil + Ekstrakt skrzypu polnego Forte Max, Laboratoria natury
a później Radical + Skrzyp, Zioła w tabletkach (trochę słabszy)

NIGDY
- nie suszę włosów
- nie używam kosmetyków obciążających włosy: lakiery, pianki, żele itp
- nie wiążę włosów gumką, tylko spinką

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zapuszczam włosy i nie chcę żeby mi już tak wypadały. Jak mój sposób podziała na pewno się z Wami podzielę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RomanaM



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Przede wszystkim skrzyp moja droga"... tak z pewnością zaczął by mój lekarz:) Polecam jeszcze szamponik Dermena(przeciw wypadaniu włosów), który polecił mi mój farmaceuta. Jak byś miała problem z namierzeniem, to podaje stronkę tej apteki usuwam. Te odżywki HT też są godne:)

zapraszam do ponownego zapoznania się z regulaminem forum oraz do czytania ZE ZROZUMIENIEM.
następnym razem za działanie wbrew regulaminowi otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RomanaM



Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RomanaM napisał:
"Przede wszystkim skrzyp moja droga"... tak z pewnością zaczął by mój lekarz:) Polecam jeszcze szamponik Dermena(przeciw wypadaniu włosów), który polecił mi mój farmaceuta. Jak byś miała problem z namierzeniem, to podaje stronkę tej apteki usuwam. Te odżywki HT też są godne:)

zapraszam do ponownego zapoznania się z regulaminem forum oraz do czytania ZE ZROZUMIENIEM.
następnym razem za działanie wbrew regulaminowi otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85


Gosiu spokojne... to tylko apteka:) dodałam ją bo nie w każdej te kosmetyki są dostępne, no i nie każda apteka jest internetowa:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adam.mowski



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żoncia łyka Sufrin by uzupełnić niedobór siarki. I ostatnio wspominała, że włosy jej szybciej rosną, bo do fryzjera z odrostami chodziła co 3 miesiące a teraz nie całe 2. Więc wniosek że coś tu działa. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Einstain



Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam CI takie tabletki: http://www.nokaut.pl/witaminy-mineraly/mega-skrzyp-kapsulki-30szt.html, są niedrogie, a kondycja włosów naprawdę się poprawiła. Ale oprócz suplementu przestałam włosy prostować, lokować, suszę jak muszę, no i wyglądają o niebo lepiej. I co ważniejsze, przestały az tak mocno wypadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a_gusia_83



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2012 2:10 pm    Temat postu: skrzyp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zacząć od skrzypu. Jest naturalny i przy dłuższym stosowaniu skuteczny. Oczywiście do tego wszelkie inne sposoby, takie jak podcinanie końcówek, ograniczenie suszenia włosów itp. Moje włosy niestety przy pewnej długości i tak mówią "dalej nie rośniemy"..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AlekOrpel



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja żona testuje teraz siarkę organiczną Shocked Podobno ma jej pomóc na wypadające włosy. Na razie nie napiszę więcej na ten temat, bo to dopiero początek kuracji i efektów jeszcze brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group