Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suchy kaszel cały czas

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 10:03 pm    Temat postu: Suchy kaszel cały czas Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, może tu mi ktoś pomoże, mam taki problem:
Kiedyś kaszel trzymał mnie 2 lata, robiłem zdjęcia, leczyłem się
u laryngologa w tym inhalacje w gabinecie zabiegowym , testy alergiczne, mnóstwo kasy na przeróżne lekarstwa, i nic, kiedyś tak popijając herbatę poczułem jak mi się robi w gardle coś jak kulka mocno odchrząknąłem przełknąłem i ta kulka mi zeszła przez przełyk i w momencie mi przeszło, było 2 lata spokoju i teraz od miesiąca znowu to samo, rano prawie tego nie czuję, lepiej też jest jak coś jem albo mam cukierek lub coś piję, od dwóch lat nie byłem u lekarza ale jutro muszę iść chociaż żaden lekarz i tak znowu na pewno nie będzie wiedział co mi jest. Pomocy to bardzo męczące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób RTG klatki piersiowej. do tego morfologię + OB+ rozmaz.
byłeś diagnozowany przez pulmonologa?
palisz papierosy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila76



Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze astma ,mialam kaszel i wyszło ze zatoka zablokowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group