Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suchosc w ustach, problem z przelykaniem i zółty osad na jez

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymon



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:17 am    Temat postu: Suchosc w ustach, problem z przelykaniem i zółty osad na jez Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam do was pytanie co to moze być.. czytałem ze to moze byc cos z wątrobą Sad

od dłuzszego czasu mam zółty osad na języku.. bardzo sucho w jamie ustnej.. i trudności w przełykaniu;(

czy to sa objawy jakiejs konkretnej choroby?? grozne to jest ??
co z tym zrobic ?

prosze pomozcie..

edit by helloween - prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mogą to być objawy jakiejś konkretnej choroby. np. grzybicy układu pokarmowego albo dolegliwości żoładkowych

co z tym zrobić? iść do lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tymon



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 2:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz !
mam jeszce jedno pytanie czy te "konkretne choroby" jesli to ktoras z nich.. sa groźne.. ciezko sie je leczy aha i czy one sa zarazliwe ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzybica czasami bywa zaraźliwa. czasami też ciężko ją całkowicie wyleczyć, ale to zależy od organizmu. po leczeniu trzeba pamiętać o probiotykach. jesli chodzi o dolegliwości żołądkowe czy wątrobowe, to zalezy na czym polegają zmiany.

no i cóż... ja nie mówie, że to któraś z tych chorob. na odległość nie da się postawić diagnozy, zwłaszcza, że specjalistką w tej dziedzinie nie jestem. tak więc myślę, że lekarz wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości i odpowie na pytania.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tymon



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 2:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłem u lekarza..
powiedział ze uczucie suchosci moge miec przez to ze nosze aparat na zęby.. + takie cos na podniebieniu co rozszerza zgryz.. i to cały czas dotyka mi jezyka..

a co do zółtego osadu.. powiedział ze musze poprostu myć język.. Neutral

jak ja probowałem to umyć.. roznymi pastami.. szczoteczka szorowałem i nic.. ;(((

pytał sie jeszce o zgage.. powiedziałme ze raczej nie mam .. jesli ma mto zadko..
i mowił jeszce ze to moze byc zapalenie gardła czy jakos tak czy stan zapalny. .ale powiedział ze nic nie widzi...

o co w tym wszyskim chodzi?? martwie sie.. ;((

edit///

mam jeszce pytanie.. czy ten zółty osad moze być przez to ze pale papierosy ?? chociaz wczesniej tego nei maiłem.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group