Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sucho?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wikizjawa



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 5:39 pm    Temat postu: Sucho? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki mały problemik! a manowicie chodzi o suchosc warg sromowych, pochwy... Boli gdy sikam, podczas stosunków! co z tym zrobic??? pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinnaś poradzić się lekarza. No i są oczywiście środki nawilżające
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wikizjawa



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko ze teraz jest taki problem ze jak chciałam pojsc do lekarza to mi powiedzieli zebym przyszła z rodzicem (mam 17 lat)!! a ja nie chce isc z rodzicem! tzn byłam w rzychodni! czy moge pojsc do prywatnego i nie beda mi kazali przychodzic z "dorosłym"???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 04, 2006 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rodzice powinni pozostać poinformowani w wypadku zagrożęnia życia bądz poważnego uszczerbku zdrowia, zabiegów oraz przyjmowania mocnych leków.

Majac lat 17 możesz spokojnie sama chodzić do lekarza - pediatry czy też ginekologa. Nie ma żadnych przeszkód formalno prawnych.

Istnieje jedna przeszkoda - widzimisie lekarza. Którego niestety doświadczyłaś. Tak to już jest jedni lekarze podchodzą do pacjęta jak do człowieka a inni nie. Nie zrażaj sie, popytaj koleżanki czy kogoś o dobrego lekarza, z którego są zadowoleni i podchodz normlanie do pacjęta.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wikizjawa



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za informacje! Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group