Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suche wargi

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a_gusia_83



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 9:05 am    Temat postu: balsam do ust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg mnie nie można tez przesadzać ze smarowaniem ust. Im więcej smarujesz tym bardziej będa tego potrzebować. Ja tak zaobserwowałam u siebie. Smaruj usta np. balsamem do ust, ale rób to np. tylko co drugi dzień, a potem co trzeci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Einstain



Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie witaminy pomagają? Bo ja mam ten sam problem, nawet nie mogę ust posmarować jakąś kolorową pomadką, bo zaraz brzydko pękają i skóra schodzi... wygląda to okropnie. Robię czasami zwykłe masaże szczoteczką do zębów z kremem, a do smarowania używam najzwyklejszej wazeliny kosmetycznej i dużo to pomaga, no ale myślę, że to trzeba też zwalczać "od środka"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarzyna i Jerzy



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- problemy z wargami wskazują na konkretna awitaminozę czyli brak witaminy b2,
- masło kakaowe, olejek kokosowy, oliwa z oliwek, lub oleje; sezamowy, migdałowy, awokado, słonecznikowy, winogronowy,
- kapsułki z witaminą e wyciskamy i smarujemy wargi,
- kup do domu nawilżacz powietrza,
- stosuj pomadki z filtrem UV na słońce,
- włącz witaminy z grupy b i pokarmy nasycone tłuszczem roślinnym (orzechy, ziarna także ryby),
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annnaAA
Spamer


Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć Smile piszę do was bo dowiedziałam się dziś o bardzo fajnym forum, mam problem ze skórą dostałam jakiejś wysypki [zakaz umieszczania linków] jestem też w ciąży i na wakacje, a jak wiadomo lepiej być zabezpieczonym zwłaszcza, że nie będzie pod ręką mojego ginekologa, a dzięki temu mogę się szybko umówić na wizytę Smile z tego co już sprawdziłam są tam też inni specjaliści może wam się przyda Smile spodobało mi się ponieważ
udanych wakacji wam zyczę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajne balsamu można dostać w aptece! około 10 zł, ale wystarczy na kilka miesięcy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group