Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sucha skóra (pzanokcie)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salkometer



Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 5:02 pm    Temat postu: Sucha skóra (pzanokcie) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem dookola paznokci mam sucha skore,to nawet cos gorszego niz sucha skora,paznokcie nie rosna juz rownomiernie a jeden paznokiec mam tak jakby porysowany, i to wszystko wystepuje tylko na 3 paznokciach
Smarowalem kremem Nivea i sucha skora troche obgasa ale zaraz to powraca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź na pedicure do kosmetyczki. odepchnie i odetnie Ci skórki, nawilży i powinno być ok


a te porysowane.. jak to wygląda? z tym raczej będziesz musiała iść do dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z poprzedniczka. Udaj sie do kosmetyczki, ona powinna Ci dokladnie doradzic co zrobic, wytnie Ci pozatym skorki i zrobi paznokietki na blysk Wink A co do tego nadmiernego wysuszania to polecam Ci krem do rak i paznokci z Ziaji Kozie mleko na nim pisze, naprawde jest jest dobry. Polecam Ci rowniez wszystkie kremy Neutrogeny z serii Do rak i paznokci. Pozatym mysle ze do tego nadiernego wysuszania Ci sie skory moze przyczyniac sie chodzenie w zimnie bez rekawiczek tez mi sie tak czasem skora od tego wysusza :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group