Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sucha skóra okolic intymnych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaamilaa20



Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:28 pm    Temat postu: sucha skóra okolic intymnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was dziewczyny!
Mam pewien probem, a do lekarza ginekologa będę szła dopiero za 2 tygodnie, więc postanowiłam napisać, moze któraś z Was miala podobny problem, bądz bedzie wiedzialo co może mi dolegać. A mianowicie, chodzi o to, iz od pewnego czasu mam bardzo suchą skórę w okolicach intymnych, ktora swędzi i tworzą sie ranki. Nie jest to przyjemne i czuję się niekomfortowo. Martwi mnie to, co to moze byc? Myslicie, ze ginekolog mi pomoze, czy bede musiala zwrocic sie z tym do dermatologa? Z gory dzieki za pomoc i odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kaamilaa20, myślę, że jak na razie powinnaś udać się do ginekologa .. może podrażniłaś delikatną skórę okolic intymnych podczas depilacji ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaamilaa20



Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawialam sie nad tym, ale szczerze watpie, ze to od tego ... poniewaz tą dolegliwosc mam juzod okolo 2-3 miesiecy Sad myslalam ze mi przejdzie, ale niestety, caly czas to trwa. Dlatego jak pojde teraz do ginekologa to wspomne mu o tym. Nie wiem co robic. Mam nadzieje ze ginekolog mi pomoze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napewno pomoze.
nikt inny jak gin Smile
b.dobrze ze idziesz na kontrole.
moze sproboj podmywac sie Tantum Rosą? kupujesz ja w saszetkach, rozcienczasz w wodzie i myjesz okolice krocza.
moze na chwile chociaz pomoze.
no i jesli swedzi to raczej powstrzymaj sie od sexu zeby nie zarazic partnera..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaamilaa20



Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki dziewczyny Smile seks uprawiamy z prezerwatywa wiec raczej nie powinnam go zarazic...
czy ktos jeszcze moglby mi cos podpowiedziec? co moze mi dolegac? to moze byc grzybica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez konsultacji lekarskiej nikt na oko Ci nie pomoze..
mozemy tylko przypuszczac.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poszła do dermatologa a na razie przemywała te okolice roztworem tantum rosa lub naparem z kory dębu lub nagietka i smarowała sudocremem
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamm



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może masz jakieś zaburzenia hormonalne ? nie słyszałam żeby objawem grzybicy była suchość, choć samo swędzenie może być już objawem infekcji. Ja używam nawilżająco provag żelu-nie jest do mycia tylko "po kapieli" i zostaje na skórze więc może będzie dla Ciebie pomocny. Napisz co poradził lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group