Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stwardnienie rozsiane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilia



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: czarne
PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 9:00 pm    Temat postu: stwardnienie rozsiane Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[list]SZUKAM DLA MOJEJ MAMY LEKI KTORE W JAKIS SPOSOB POMOGA W CHOROBIE STWARDNIENIA ROZSIANEGO CHCE ABY TA CHOROBA W JAKIMS STOPNIU Z POWOLNIA LUB SIE COFA A SLYSZALAM ZE SA TAKIE LEKI KTORE NAWET WYCOFUJA CHOROBE DO KONCA: WIEM ZE KURACJA JEST DROGA BO KOSZTUJE OKOLO 3000 ZL ALE CHCIALABYM W JAKIMS STOPNIU POMOC MOJEJ MAMIE NALEZY SIE JEJ:CHORUJE JUZ DLUGO OKOLO 18 LAT I CHOROBA DALEJ NARASTA WIEM ZE NAPEWNO SA JAKIES LEKI KTORE COFAJA CHOPROBE :PROSZE O POMOC GDZIE TAKICH LEKOW SZUKAC I O JAKIEJ NAZWIE oraz JAKI LEKARZ MOZE POMOC:DZIEKUJE BARZO Very Happy

przeniosłam do odpowiedniego działu.
zmień wielkość liter!
zapoznaj się z regulaminem.
Gosia85


Ostatnio zmieniony przez kamilia dnia Sob Sty 16, 2010 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bellka



Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamilo poszukaj w internecie o leku Tysabri czyli natalizumab wklejam ci stronke , masz tam kontak poszukaj lekarzy

http://www.biomedical.pl/aktualnosci/nowe-mozliwosci-leczenia-stwardnienia-rozsianego-515.html

ja jestem nowa zainteresowana tym tematem vo mo 26 ziec wlasnie zostal zdiagnozowany , ma sm
okazuje sie ze polska nie refunduje podstawowego leku jakim jes beta interferon to koszmar jakis , badz dzielna i walcz o leki dla mamy pisz wszedzie i pukaj w kazde drzwi moze ktos sie zlituje i polskie panstwo pomysli o chorych na sm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilia



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: czarne
PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to nie jest take proste bo ludzie co maja pomoc wypinaja sie w tej sprawie jest ciezko ja kombinuje ale bez skutecznie dziekuje za wiadomosc zycze duzo zdrowia i przedewszystkim wiary w siebie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group