Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strzelające kostki przy każdym kroku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
georgina93



Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 7:32 pm    Temat postu: Strzelające kostki przy każdym kroku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat. Otóż moim problemem już od kilku lat jest strzelanie kostek przy każdym dosłownie kroku. Ostatnio kostki zaczęły mnie boleć. Kiedy idę przez korytarz ze znajomymi oni nie chcą wierzyć, że to moje kostki tak strzelają tylko buty, okropny dzwięk :/ byłam jakis czas temu u lekarza ale on bagatelizował sprawę i mówił że niby rosnę.. nie wiem co mam zrobić, udać się ponownie do lekarza to pewne. Czy ktoś miał podobną doleglwość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adrianisko



Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema...mam dokłądnie taki sam problemik;/...i to nie stety już długo długo..tzn ładnych pare lat;/..ale nigdy nie robiłem sobie z tego wiesz wielkiej akcji..U mnie nie "pstryka" na każdym kroku ale czasmi potrafi wyjść niezła seria;]...;/...Wiesz pstrykało ..spoko ..no wiem wiem ..lipne podejscie z mojej strony ale wiesz...no i co ja mogę zrobić??..słyszałem ze brakuje mi jakichś "smarów" śmiechem żartem ale słyszałem o jedzeniu galarety;]...Dosłownie teraz dzisiaj,zerknąłem na necie czy jest coś o tym i znalazłem Twój post...ciepło sie zrobiło zarzuciłem spodenki;]...i .....no kurde ...na każdym kroku ...;/..dodam że jestem chudy cisza ...hehe mijam kogoś i pstryk,pstryk ..pstryk...no dziwna akcja...lipa jeżeli wiesz na pozniejsze lata moze to coś skomplikować ..Moją przyczyną ... bo raczej jest to tez wina butów...ja nigdy ich nie wiązałem./..wydaje mi sie ze to może miec tez na to wpływ....sorki za chaotyczne pisanie..ale ogółem jestem chaos i tak to wygląda...Daj znać jak tam ,czy będziesz coś stosowała?? może znajdziesz jakiegoś specjalistę..?? jka ja bym sie czegoś dowiedział dam znać..;]..
pozdro z wielkiego świata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
georgina93



Dołączył: 02 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie wiem jak to dalej będzie Very Happy w sumie do starości jeszcze daleko ale te kostki to masakra Razz jestem w dobrym stanie, ale przez kostki wydaje jakbym się miała rozlecieć. Jak coś to dam zdnać co i jak, pozdro (:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group