Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Striptiz??? hm... ale jak?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 2:16 pm    Temat postu: Striptiz??? hm... ale jak? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chlopak mnie meczy zebym zrobila mu przed tym jak sie bedziemy mieli kochac striptiz, powiem szczerze choc mi wstyd, KOMPLETNIE NIEWIEM JAK SIE DO TEGO ZEBRAC? Moze mi to ktos opisac zebym nie zrobila z siebie idiotki? a chcialabym go mile zaskoczyc... dodam,ze jest szalony, i uwielbia eksperymenty, o reszcie jego kosmicznych pomyslow nie opowiem. Po za tym stwierdzil,ze chce mi zrobic zdjecie na go, ale to juz chyba nie smaczne, jeszcze ktos zobaczy i co? To pomoze mi ktos z tym striptizem, nie chce go zawieść czekam na porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

striptiz - owszem. ale raczej nie zgodziłabym się na zdjęcia.
było nie było ale jeślibyście się rozstali to potem będziesz przerażona, że chłopak ma takie Twoje, nie ukrywam, wstydliwe zdjęcie.
to tak przy założeniu że coś wam nie wyjdzie, ale nie czarujmy się- bardzo często tak bywa. więc lepiej nie kusić losu Smile

co do striptizu- ubierz się. to po pierwsze- po to żebyś potem mogła się rozebrać Mr. Green najlepiej mieć na sobie kilka warstw.
włącz jakąś muzykę- taką jaką lubisz żebyś potrafiła się przy niej rozluźnić.
na facetów też działają (zresztą na kobiety również) przyciemnione światło, świeczki, olejki aromatyczne.

a co do urozmaicania- może zaproponuj chłopakowi żeby on też dla Ciebie zrobił striptiz Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Perełka121313



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noom poprzedniczka ma rację ..co do zdjęć ..;]
a co od striptizu - to musisz zrobić jak najwieksze na nim wrazenie ..;D
moze na początku ..ubierz się sexownie może w jakoś koszulke albo cos pobdobnego ..;] pózniej stopniowo zdejmuj z siebie ubrania i jakos bedzie ..;D mysle ze to dobry pomysł z tymi swieczkami ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pata4



Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Sie 16, 2009 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zrobiłam mojemu facetowi prezent w postaci striptozu! Kupiłam sexi stroj pokojowki ktory z latwoscia moglam zrzucic,puscilam jakas podkrecajaca nutke...i było NIESAMOWICIE ,spielam mu raczki kajdankami tak zeby nie mogl mnie odtykac....zaczelam sie przed nim wić i czasami muskalam jego ciało ustami....Byl w niebowziety i az sie telepal zeby moc mnie dotknąc!! Na koniec odpielam mu raczki a on rzucil sie na mnie jak opętany:P .... było bosko!!!!! POLECAM!!!!! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mój też mnie niestety tym gnębi Wink Ale stroju pokojówki nie kupię Razz A co do zdjęć, ma i jakoś nie powiem,żeby to mi spędzało sen z powiek. A co do samego striptizu-moim zdaniem nic na chama.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czarna_jagoda - fajna scena striptizu jest w "9 i pół tygodnia" wogóle kocham ten film Very Happy
ja niestety striptizu jeszcze nie robiłam...
tzn kiedyś robiłam dla siebie Very Happy dziwnie to brzmi Razz i sama sobie zdjęcia robiłam - faceta nie potrzebowałam Wink
i tak jak Gosia pisała - wiele warstw ubrań, na samym ciele bardzo sexowna bielizna Very Happy - mnie strasznie kręcą gorsety pasy do pończoch i pończochy Wink
u mnie z kolei to ja mam szalone pomysły... mój chop niestety nie Sad
ja mam chyba za szalone - Twisted Evil naczytało się dziewcze de Sade i trylogię o Śpiącej Królewnie Anny Rice Wink
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wysłałem Ci w prywatnej wiadomości (mam nadzieję) przydatną rzecz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez dostanę? : D
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu, ale to taka rzecz bardziej dla początkujących haha xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...Ja też chce ;P
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group