Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stre i relaks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyhdi



Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 4:35 pm    Temat postu: stre i relaks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dla odpoczynku i pozbycia się stresu chodzę na spacery w otoczeniu morskich fal.Od tego czasu pozbyłem się stresu,drżenia rąk.Mam wewnętrzny spokój. Polecam morskirelaks.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
little_lilly



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja natomiast kupilam poduszke na stronie USUWAM w ksztalcie litery "J". lubie urzadzac sobie poobiednie drzemki i wtulac sie w nia. pomaga mi sie zrelaksowac i zregenerowac sily na wieczor:)

podawanie stron spoza biomedical jest zabronione.
następnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia Gorska



Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast na relaks polecam masaz misami tybetanskimi. Polecam ucinam. po raz kolejny. otrzymujesz ostrzeżenie.
Gosia85

Pozdrawiam

Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group