Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Straszny dziwny ból stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wlodziu91



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 10, 2008 11:39 pm    Temat postu: Straszny dziwny ból stopy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam okropny bol tak jakby to byla kość stępu prawej stopy. Ale nie umiem stwierdzic czy to kosc czy jakis nerw czy miesien, naprawde nie wiem, bol najczesciej wystepuje przy ruchu jakim wykonuje sie przysiad(nie przy przysiaach tylko taki ruch).
Chodze na silownie ok 2 lata, nigdy wczesniej to nie wystapilo, jeszcze akurat mialem wakacyjna przerwe z silownia i to wystapilo zaraz na poczatku wrzesnia zanim zaczelem cwiczyc.
Bylem u lekarza dostalem skierowanie do ortopedy ale termin dopiero 10 listopad, nie chce tyle czekac, bol jest za mocny.
Aha smaruje ketonalem ale nic nie daje jak narazie i mam sciagacz.
Co mi moze byc? Czym smarowac? Jakies masaze wodne robic? naprawde nie wiem...
Bede jutro, takze jak jakas nie jasnosc prosze pytac... jutro wrzuce zdjecie jeszcze miejsca w ktorym wystepuje bol. Pozdr Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wlodziu91



Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drodzy specjalisci jutro po szkole foty beda... ale co jest, zadnych pytan nie ma ani nic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group