Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

straszny ból nóg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzikolopagus



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 12:25 am    Temat postu: straszny ból nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... od dluzszego czasu meczy mnie ból nóg, a jest to starsznie dziwne bo mam dopiero 22 lata. Wszystko zaczelo sie ponad pol roku temu, bardzo nagle - po prostu spieszylam sie na pociag i idac szybkim krokiem nagle zaczely bolec mnie lydki, czulam jakby zorbily mi sie strasznie twarde, a potem zaczeły mi sztywniec nogi, tak jakbym zaczynała starcic w nich czucie, szłam w klapkam i az trudno mi bylo ich nie zgubic, bo jakos przestawalam panowac nad nogami. Po tym wydarzeniu juz praiwe caly czas bola mnie nogi, czasem puchna, czasem bola mnie całe łydki tak jakby cos rozpieralo je od srodka, a czasem czuje jakby "ciagnęła" mnie w noge zyla, wtedy tez jest ona bardziej widoczna, no i jeszcze wokól kostek mam popekane naczynka. Strasnzie martwia mnie te objawy, ostatnio robilam morfologie i badanie moczu( za peiwszym razem miałam ciut za wysoka kreatynine, a za drugim razem kreatynina byla juz ok, ale zadrugim razem pojawiły sie nablonki plaskie dosc liczne, leukocyty 5-10wpw oraz erytrocyty 3-6wpw) ostatnio lekarz przepisal mi unidox, jednak po 10 dniowej kuracji nie czuje zadnej róznicy. Prosze o pomoc Smile co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może cierpisz na idiopatyczne obrzęki nóg?
a może masz coś z krążeniem nie tak. poproś lekarza o skierowanie na USG doplera kończyn dolnych (bada przepływ krwi w żyłach, sprawdza czy nie ma zastojów oraz żylaków).
powtórz badanie moczu.
mi na bóle nóg pomaga Diosminex (bez recepty w aptece) lub jego odpowiednik ale dużo droższy i tylko na receptę Detralex. wg mojej lekarki nie różnią się prawie niczym- natomiast pani w aptece odmówiła wydania Diosminexu - bo to co innego niż Detralex. inny jest - owszem- ale chyba tylko pod względem ceny ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group