Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Straszny Ból łydki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz223



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 12:27 pm    Temat postu: Straszny Ból łydki. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od jakiś kilku tygodni mam straszne bóle w miejscu co jest na zdjęciu,zawsze to jest na 2 dzień ten ból się ukazuje i trwa nawet 2 dni nie mogę wstać z łózka a chodząc do ubikacji porostu chodzę jak bym miał patyki nie mogę porostu zrobić kroku bo wtedy najbardziej boli a gdy siedzę bólu nie czuje zawsze jak chodzę strasznie boli. chce tez powiedzieć ze ponad 2 lata żyłem w trybie siedzącym przed komputerem uzależnienie Wink juz mi sie odechialo. bardzo proszę o porady.lub do kogo sie zgłosić z tymi bólami,uczę się mam praktyki i nie mogę dojść na nie na 2 dzień bo padam z nog ;(

tu zaznaczyłem miejsca gdzie mnie boli zawsze gdy chodze.
http://img197.imageshack.us/img197/953/3946illustracjamiesnl.jpg



----edited by emilka-------
obrazek powodował rozjeżdżanie się forum, więc pozostawiam tylko linka

przeniosłam do odpowiedniejszego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mariusz223
Ile Masz lat?Taki objaw może wskazywać na PNŻ( Przewlekła niewydolność żylna) Czy nogi również puchną,występuje uczucie ciężkości nóg,zaczerwienienia skóry czy to jest tylko sam ból?Czy występuje u Ciebie płaskostopie?Czy robiłaś jakieś badania w tym kierunku( w tym badanie tarczycy?)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz223



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam lat 19, nie mam płasko stopia także nie widać opuchlizny,mam sam ból zawsze i to zawsze jeśli gdzieś idę do miasta to nawet w mieście zaczynają mnie bolec te miejsca i mam uczucie ciężkości razem z bólem. a na 2 dzien to juz dosłownie chodzić nie mogę ale przechodzi po kilkunastu h lub na 3 dzień.Nie robiłem badan bo myślałem ze to wina mięśni nie mam pojęcia nawet do kogo się z tym zgłosić ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mariusz223
Należy się udać do lekarza ogólnego(rodzinnego) lekarz zleci badania lub skieruje do specjalisty(Flebologa)wskazane będzie wykonanie badań usg Dopplera.Na dziś wskazany jest ruch( w tym ćwiczenia w domu)trzymanie nóg uniesionych do góry.Leki zleci lekarz(leczenie farmakologiczne)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mariusz223
doraźnie, dopóki nie pójdziesz do lekarza, możesz spróbować zażywać Diosminex lub Cyclo3Fort.
bierzesz jakieś leki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariusz223



Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na chwile obecna żadnych leków nie biorę. Pójdę w Poniedziałek do lekarza.Bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam.i oczywiście napisze wam co mi dolegało w celach informacyjnych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group