Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strasznie wrażliwy Żołądź

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Problem7



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 5:57 pm    Temat postu: Strasznie wrażliwy Żołądź Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ponieważ nie dość że mam stulejkę i napletka mogę ściągnąć tylko wtedy gdy mi nie stoi to na dodatek swędzi mnie żołądź gdy się np: wysikam (+ to wszystko) wyskoczyła mi taka plama:

[linki nieaktualne - usuwam]

Wygląda to strasznie, nie uprawiałem seksu i mam 16 lat.
Bardzo bym prosił o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety linki, które podałeś są nie aktywne, nie widać zdjęć, ale co do twoich objawó to będzie konieczne wykonania badania ogólnego moczu. Takie objawy mogą wskazywać na zapalenie cewki moczowej.

Więcej niestety nie mogę pomóc, radzę jeszcze byś udał się do lekarza rodzinnego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group