Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Straszliwy ból szyi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziki_waz



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 7:53 pm    Temat postu: Straszliwy ból szyi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam otóż mam problem, tak boli mnie szyja że z łóżka sam nie wstanę potrzebuje pomocy innych, nie mogę się obrócić nawet małej poduszki nie dam rady z pod głowy wyciągnąć, proszę o pomoc bo już nie mam siły tak boli. Napiszcie jak złagodzić ten ból maści i masaż nie pomagają a wręcz pogarszają. Proszę o szubką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a u lekarza byłeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziki_waz



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie i dalej boli choć trochę miej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to radzę udać się do lekarza.
z bólem i nieumiejętnością wstania nie ma żartów.
może Cię przewiało a może masz coś nie tak z kręgami szyjnymi.
jeśli masaże i maści nie przynoszą ulgi to lepiej zwróć się po pomoc do lekarza. w przeciwnym razie może być gorzej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group