Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

strach przed dotykiem;(

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 7:19 pm    Temat postu: strach przed dotykiem;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 20 lat,mam wspałaniego i dorosłego faceta ale...przed rokiem ktoś mnie skrzywdzil,eh bardzo Crying or Very sad
Wciaz boje sie dotyku Boże jak sobie poradzic??? nie chce go stracic

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze do odp. działu.
Prosze nie pisac postu pogrubiona czcionka i duzymi literami.


tytul tez zmieniam Wink tutaj ograniczamy caps lock - helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczera rozmowa przedstaw sytyłacje partnerowi jak sie sprawa ma że nie jest Ci łatwo;) i róbie to stopniow;) pierw zwykłe codzienne czułości przytulanie itp. i zobaczycie jak bedzie sie sytyłacja rozwijała
oczywiście po ciezkim urazie nie jest to kwestia tygodnia czy 2 aczkolwikek nie ma rzeczy nie mozliwych troche pracy nas sobą i jużWink a napewno nie pożałujesz;))
możesz jeszcze poradzić sie seksuologa bądź psychologa;)

Pozdrawam i powidzenia jak kocha to pcozeka;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem co przezywasz, tez mnie ktos skrzywidzil i jakis czas na mysl o facecie mialam odruchy wymiotne Confused ale poznalam wspanialego faceta i sie zakochalam , bilam sie z myslami co zrobic czy powiedziec w koncu zdobylam sie na odwage i opowiedzialam mu o wszystkim, zrozumial i postepowal z rozwaga i tak by mnie nie skrzywdzic, oczywiscie musialam sie przekonac do czulosci ale udalo sie, pracowalismy nad tym razem a teraz juz tego incydentu z przed laty nie pamietam, uwielbiam sex i ciesze sie nim... to nie twoj wina ze ktos cie skrzywdzil, porozmawiaj ze swoim ukochanym a na pewno zrozumie Smile
powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rownierz sie przylanczam ... mam podobne doswiadczenia. Przez wiele lat bylo to dla mnie pieklo ... zdalam sobie sprawe ze malo osob jest tolerancyjnych. Kazano mi zapomniec i nie myslec ale nie udalo sie szczegolnie gdy wiele osob sie pyta czy to prawda( ah te gazety, sensacje potrafia niszczyc ludzkie zycie ), wiele z tych osob mialo wielkiego fana. Pozatym chyba nadal sama siebie lecze z czulosci. Jest mi teraz duzo latwiej niz we wczesniejszych zwiazkach poniewaz mezczyzna jest doroslejszy i naprawde odpowiedzialny. Czuje przy nim zaufanie od poczatku... Ty napewno tez powinnas je czuc Wink
Jesli chodzi o innych ludzi, wyczowaja to czy twoj glos jest pewny czy szukasz wsparcia. Ja to przerobilam i wiem ze zadko kiedy od kogos dostawalam wsparcie poniewaz mnustwo ludzi jest zakompleksionych i za wszelka cene chce sie wspinac po czyis nie powodzeniach.
Warto zaakceptowac i czuc ze ma sie blisko siebie osobe ktora tez to akceptuje. Reszta nie musi nic wiedziec, to twoje przezycia i co paradoksalne ... potrafia zbudiwac one bardziej uczuciowa i wartosciowsza osobe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group