Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj facet tylko czasem narzeka, ze chciałby bez, ze tak jeszcze milej, ale niestety mój strach nie pozwala. Ostatnio raz zgodziłam się bez z 3 dni po okresie, bez dojścia we mnie oczywiście i dziękuje za taki stres, mimo ze znam swoje cialo Razz Seks to duża odpowiedzialność, nie ma to tamto. Mam szczescie ze jest wyrozumialy i juz sie nauczyl kiedy mnie nie kusic i prowokowac, gdyz i tak sie nie zgodze:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sis20



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile
Bardzo proszę o pomoc w moim przypadku.
2 lipca "zabawiliśmy" się z moim chłopakiem. Trochę mnie pieścił palcami, potem wsadził penisa do pochwy tylko do połowy (bez zabezpieczenia). Twierdzi, że nie miał wytrysku, ale ja miałam prawdopodobnie dni płodne. Był "we mnie" kilka sekund. Wczoraj dostałam okresu dokładnie tak jak powinnam. Czy powinnam się bać, że jestem w ciąży ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 8:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sis - nie.
jesli dostałas okres w terminie ktorym powinien byc to nie ma powodu do obaw.
poza tym : wytrysku nie było wiec i ciazy nie bedzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sis20, popieram wind w zupełności .. Wink

okres jest, a wystrysku nie było co się równa zero ciąży .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darka2108



Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 8:59 pm    Temat postu: stosunek przerywany Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile ostatnio kochałam się z moim chłopakiem najpierw z prezerwatywą a na drugi dzień bez. nie doszło do wytrysku. okres miałam 4,11 a sex uprawialismy 5.11. czy jest możliwośc zajścia w ciąże. błagam o odpowiedź;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak długie masz cykle?
jesli nie doszlo do wytrysku to jak mozesz byc w ciazy?
z powietrza? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group