Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to ja nie rozumiem w takim razie... jesli tabsy odpadaja to zastanow sie czy wogole Wam sex potrzebny..bo jak narazie wiecej macie strachu niz przyjemnosci, a jesli wpadniecie to nic wielkiego sie nie stanie. pojdziesz do pracy,zarobisz na rodzine i jakos to bedzie... zeby tylko takie problemy ludzie mieli... Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby to wszystko było takie proste jak pisanie na forum. Pracę mam, ale to nie o to chodzi. Dzisiaj masz pracę, jutro możesz jej nie mieć. Sama pewnie wiesz jak to jest w tych czasach. Mimo, że mamy już tyle lat ile mamy, to nie spieszy się nam do dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok nie moja sprawa.odpowiedz dostałes. temat uwaazam za zamkniety. bo ile razy mozna wałkowac to samo? Cool

Dodano po 15 sekundach:

porzadek na forum musi byC! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może ja się wypowiem....

Od początku gdy zaczełam współżyć brałam tabletki dodatkowo zabezpieczając sie prezerwatywą .... od 1 razu... ponad 2 lata mineły zanim przekonałam się że są one w pełni skuteczne ... mnie również paraliżował strach przed ciążą i co miesiąc czekałam na okres z neicieprliwością zadając sobie pytanie czy je pojawi czy nie... pomimo brania tabletek ...
Teraz sa takie tabletki ze wrecz maja pozytywny wplyw na organizm kobiety i wg mnie naprawde jesli oboje macie sie stresowac i czekac na okres co miesiac wyslij dziewczyne naprawde po te tabletki, lekarz napewno wszystko jej wyjasni a wy bedziecie mogli w koncu czerpac przyjemnosc z seksu...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam taki problem. I to duży problem. Juz nie raz pisałam na tym forum o rady bo panicznie się bałam ze zaszłam w ciąże a wcale tak nie było. To jest moja obsesja chociaż wiem ze psychicznie jestem gotowa, mam stałego partnera i sex z nim jest świetny, ale zawsze po strasznie się boje, ze a nóż widelec coś poszło źle, jakimś cudem. Jakby to powiedzieć.. psychicznie gotowa na seks ale nie na dziecko, absurdalne?.. wiem. Wymyśliłam sobie metodę, może mnie wyśmiejecie i powiecie ze to i tak mnie przed ciążą nie uchroni, ale przedstawię wam ja. Mam cykle 31 dniowe, wyczytałam na tym forum, ze regularne cykle są wtedy gdy różnicą miedzy najdłuższym a najkrótszym okresem jest nie większa niż 10 dni, tak u mnie najkrótszy 29, najdłuższy 35, a reszta ( zapisuje od 9 miesięcy) 31 lub 32, tylko takie dwa wyjątki. Tak wiec tym sposobem wyliczyłam dni niepłodne i płodne.. przyjmuje ze 5 dni przed okresem i dwa dni po są dla mnie bezpieczne i wtedy można się kochać. Wskaźnikiem dla mnie jest także ból piersi, który mam zawsze przed okresem nigdy podczas owulacji, bo wiem ze tak tez może być, ale nie w moim przypadku. Także jeśli bolą piersi to można się kochać gdyż niedługo okres. Do tego zawsze kochamy się z gumka, zawsze po sprawdzamy czy nie pękła, dmuchając, napełniając woda itp. pękniecie się jeszcze nie zdarzyło, do tego testowaliśmy już masę prezerwatyw i to nie tylko podczas stosunku i najlepsze są firmy Rosetex ( o dziwo!) Także to kiedy możemy się kochać mam dokładnie przemyślane, a mojego faceta podziwiam wręcz za zrozumienie i wytrwałość!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kamila i własnie o to chodzi! o obserwacje swego organizmu i nauczenie sie kiedy wolno poszalec a kiedy nalezy uwazac. ja tez tak robie, z tym ze ciaza dla mnie byłaby marzeniem a nie strachem Smile poki co moje metody działaja.
obserwuj swoje ciało a dojdziesz do perfekcji Smile i facet tez Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamila111 pamiętam, że kiedyś też tak przeżywałam, dosłownie. Jak tylko okres się spóźniał, nawet 1 dzień to już mówiłam, że pewnie coś było nie tak podczas stosunku, że być może "coś" się wydzieliło. Hehe a to coś to plemniki, które żyją sto lat. Pamiętam, że mój chłopak bardzo mnie uspokajał i wręcz to on był bardziej opanowany niż ja. Teraz, kiedy współżyjemy ze sobą już od 4 lat jest zupełnie inaczej. ZUPEŁNIE. Nauczyłam się obserwować swój organizm, liczyć dni, itp. Nauczyłam tego też swojego chłopaka i mimo, że zawsze kochamy się bez zabezpieczenia, on wie kiedy musi wyjść i tyle. Nigdy nie było finału we mnie. To postanowiliśmy wykluczyć na zawsze, tzn do czasu kiedy będziemy chcieli dzidziusia:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
on wie kiedy musi wyjść i tyle. Nigdy nie było finału we mnie.

skoro wiesz kiedy sa dni bezpieczne to zaryzykujcie moze ? Smile
zobaczysz jakie to wspaniałe uczucie. np. 2dni przed @.. daje reke uciac ze nic nie bedzie.a do tego wpływ meskiego nasienia jest zbawienny dla okresu...przynajmniej ja tak mam. bol trwa 1h po czym znika bez sladu Smile ahhh...moje lekarstwo Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj wind Ty to mnie nie podkuszaj hehe Wink ale co racja to racja, miesiączki mam regularne, znam swój organizm już dość dobrze, ale jednak nie.. pozostanę z Lubym przy zasadzie, którą mamy od przeszło 4 lat i powiem Ci, że jest nam z tym dobrze Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to dobrze. wiec nie namawiam juz Smile ale jestem pewna ze nic by nie było Smile poznałas organizm i wiesz kiedy mozna kiedy nie . a z reszta jajeczko zyje tylko 12h wiec po zakonczeniu owulki mozecie odczekac pare dni i szalec do konca..ale nie to nie Razz
ja tylko mowie ze ciiotka bym nie została Smile
skoro Wam tak dobrze to pozostaje mi pogratulowac topografii własnych ciał Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group