Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje wysłac dziewczyne do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne skoro gumki Wam nie starczaja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo przestać współżyć . bo jednak zawsze istnieje "ryzyko" ciąży.
może, mimo 22 lat, nie jesteś gotowy do seksu i ponoszenia jego konsekwencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, że nie jestem gotowy do seksu. Po prostu nie jestem pewien, czy dałbym sobie radę, gdyby coś poszło nie tak. Nie wiem, czy byłbym w stanie utrzymać rodzinę i w ogóle. Większość facetów ma to w d****, ale nie ja. Bo co najlepiej zrobić komuś dziecko i kobietę zostawić. Niestety ja tak nie potrafię !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no generalnie idąc z kimś do łózka należy brać pod uwagę możliwość poczęcia dziecka. Jezeli są stosowane środki antykoncepcyjne, ciąża jest wątpliwa.

Strach przed ciąża paraliżuje na tyle, że orgazm staje się nieosiągalny - szczególnie w przypadku kobiet - my sie łatwo rozjarzamy i koniec Very Happy

Chwali się, że podchodzisz dorośle i odpowiedzialnie do sprawy. Ale pamiętaj, że nawet przy braku zabezpieczenia w dni płodne prawdopodobieństwo zajscia w ciąze to 40 % Smile środki antykoncepcyjne (najlepiej tabletki i prezerwatywa) i wszystko bedzie ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze podchodziłem do tego typu spraw bardzo poważnie. Najbardziej mnie boli to, że pary, które bardzo chcą mieć dzieci albo nie mogą ich mieć w ogóle, albo muszą się uzbroić w bardzo dużą cierpliwość by tego osiągnąć. Znam przypadki, gdy para starała się o dziecko przez prawie 10 lat.

A pary, które raczej nie chciałyby zostać tak szybko rodzicami, po kilku lub kilkunastu stosunkach "wpadają". Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Czy to sposób podejścia, czy czegoś innego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzisz, kwestia psychologiczna. Tak bardzo chce sie dziecko, jest stres to i organizm pracuje inaczej Smile

a pary, które nie chcą wpadają głownie bez bezmyślność, brak wiedzy albo brak odpowiedzialności.... no i sporadycznie przez takiego pecha jak pęknięta gumka i nie działające tabletki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyslij ja do gina,zacznie brac tabletki,mozesz dodatkowo kochac sie z gumka i na 100000% nie bedzie ciazy..
a z 2giej strony: co to za przyjemnosc jesli podzcas stosunku myslisz "oby tylko nie wpasc" i nie skupiasz sie na sexie... dla mnie bez sensu;p jak juz sie kochac to z uczuciem Razz bedzie dobrze. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest tak, że nie potrafię się skupić na seksie i myślę tylko o tym, by nie wpaść, bo tak nie jest. Ale po prostu się tym martwię. Nic nie poradzę. Taki mam charakter. Wolę chyba być jednak taki, jaki jestem, niż mieć wszystko za przeproszeniem w dupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 8:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze tak, dobrze ze myslisz odpowiedzialnie Smile decyzja nalezy głownie do Twojej dziewczyny: czy chce brac tabletki czy tez nie.. powodzenia Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę truć dziewczyny niepotrzebnie tabletkami. Nie kochamy się codziennie więc nie ma chyba takiej potrzeby, żeby zaopatrywać się w tabletki. A tak poza tym, to spóźnia jej się teraz okres chyba 2 dni i się trochę martwię. Ale może to jednak przez stres, bo wkrótce ma obronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group