Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onaa15



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 5:48 pm    Temat postu: seks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio uprawiałam z mim chlopakiem sex bez gumki...on wyjal penisa ze mnie przed wytryskiem ..minela pare sekund i spuscil mi sie na reke..wiec niby nie mam sie czego obawiac skoro wytrysku psermy we mnie nie miał..jednak preejakulat na pewno we mnie ,,wplynal''..czy mg byc w ciazy? bylam wtedy 3 dni po okresie..z tego co slyszałam to w preejakulacie sa plemniki,jednak b.słabe i niezdolen do zapolodnienia..czy mam sie bac.? rosze o szczere odp.osob ktore sie na tym znaja i maja doswiadczenie..pozdrawiam Smile

Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

onaa15 jak długie masz cykle? wtedy będzie można ustalić dni płodne/ nie płodne.. co do kropelkowania to faktycznie też wydaje mi się, że nastąpiło, tak jak też wiadomo, że plemniki jeśli tu są to bardzo słabiutkie.. uważam, że ciąży i tak nie będzie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Onaa15



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwykle co 28-29dni..raz sie zdarze ze mam okres pierwszego,raz piatego..(o dzien mi chodzi)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Onaa15, mnie się również wydaje tak jak nastji, że ciąży z tego nie będzie, a były to chyba raczej Twoje dni niepłodne, możliwe, że może początek płodnych, no, trudno ustalić .. plemniki w preejakulacie są zdolne do zapłodnienia tuż przed samym wytryskiem, a tak to są słabiutke lub upośledzone Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 6:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ona29 nie martw się, bo ciąży z tego na pewno nie będzie, miałaś dni niepłodne Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LILIU



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czytając wszystkie posty, wydaję mi się, że mogę być spokojna ale: pierwsza część stosunku odbyła się bez zabezpieczenia, potem została założona prezerwatywa i po dłuższym czasie nastąpił w niej finał. Nic nie pękło ani się nie zsuneło. Był to pierwszy stosunek w tym dniu, martwi mnie tylko tylko ten śluz, który wydziela się u mężczyzny przy podnieceniu, nie zauważyłam żeby było go dużo, ale na początku na pewno była jakaś kropla.
czy jest jakieś ryzyko ? cykle mam bardzo nieregularne, więc wylicznie nic tu nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

liliu wiec i my mało Ci pomozemy skoro wyliczanie nic nie da bo nie wiadomo jakies były dni.. płodne czy tez nie...
a ile dni po okresie to sie stało?
skoro gumka nie pekła to i ciazy nie powinno byc. a w tym płynie nie ma plemnikow, to zwykłe podniecenie. pojawiaja sie one dop. tuz przed samym wytryskiem./
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LILIU



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie jest dość skomplikowana sytuacja.... właściwie chodzi mi o ten śluz nie przed samym wytryskiem, ale wcześniej - czyli on nie zawiera plemników (jeśli nie było wcześniejszego wytrysku) ?

Dodano po 5 minutach:

stało się to 17 dc mam cykle ok. 23-26 dni,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LILIU napisał:
czyli on nie zawiera plemników (jeśli nie było wcześniejszego wytrysku

nie zawiera. przynajmniej nie powinien. w trakcie stosunku wydziela sie u mezczyzn (chociaz nie u wszystkich) podniecenie i ono pochodzi z prostaty, nie powinno zawierac plemnikow. chyba ze..
jest tak mocno podniecony ze lada moment nastapi wytrysk- wtedy szanse na ciaze sie zwiekszaja.
tak czy siak jesli gumka nie pekła to ciazy nie bedzie Smile.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group