Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany part. 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hfronda



Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 1:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.
Pewnie odpowiedź na dręczące mnie pytanie już się pojawiła, ale ciężko przebić się przez te 60 stron.
Przechodząc do nurtującej mnie kwestii. Wszystko wyszło na spontanie, dziewczyna miała dni płodne. Ale nie doszło do wytrysku (a przynajmniej nie czułem się jakbym doszedł). Czy możliwe jest aby wydzielił preejakulant (kropelkowanie)?
Nigdy więcej bez gumek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tym czy wydzielił się preejakulat powiem Ci, jeżeli Ty napiszesz czy wyszedłeś z partnerki na tzw. styk? czyli tuż tuż przed wytryskiem. hmm wnioskuję, że do wytrysku w ogóle nie doszło... sytuacja bardzo niebezpieczna z powodu dni płodnych, to wiesz na pewno..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hfronda



Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wytrysku w ogóle nie doszło i tak wiem, że sytuacja niebezpieczna. Tak to jest jak się nie myśli... W każdym razie czy jest opcja żeby coś się wydzieliło, jeżeli wytrysku nie było?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie.
jesli wytrysku nie było to i plemnikow tez nie. wiec ciazy nie ma Wink
na przyszlosc w trakcie dni płodnych zaopatrzcie sie w gumki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brak wytrysku jest równoznaczny braku plemników, które są potrzebne do zapłodnienia, a w rezultacie ciąży. Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Chan Si



Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:21 am    Temat postu: Pomocy: czy moja dziewczyna mogła zajść w ciążę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś uprawiałem z dziewczyną seks bez zabezpieczenia , gdy czułem że dochodzę wyjąłem penisa i skonczylem w bokserkach , była lekka plama i starając się schować wszystko do spodni , lekko dotknąłem mokrymi bokserkami powierzchownie pochwę dziewczyny . Czy mogła zajść w ciąże ?.

Przyłączyłam do pokrewnego.

Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chan Si napisał:
starając się schować wszystko do spodni

dlaczego do spodni?
nie mozna skonczyc na zewnatrz?
przeciez to nie wstyd tylko powod do dumy ze Cie podnieciła na tyle ze osiagnałes orgazm.

co do pytania:
to zalezy jak dlugie ma cykle?
w ktorym dniu cyklu to sie stało?
czy tuz po wyjeciu nastapił wytrysk czy tez duzo pozniej?
pytam bo byc moze nie zdazyłes wyjsc na czas i czesc nasienia została w pochwie?...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Chan Si



Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na 100% nie skończyłem w , dopiero w bokserkach i właściwie nie mam pewności czy dotknąłem jej czy nie , może mi się tylko to "wkręciło" gdy spytała "to moje czy Twoje?" to mnie rozbiło , choć wiem ze nie mogłem to być ja.
Jest mniej więcej tydzień przed okresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chan Si, jeśli jest tydzień przed okresem i ma regularne cykle to były to zapewnie dni niepłodne, więc nie masz się raczej czym martwić Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowniez sadze ze nie ma powodu do obaw Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group