Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany part. 2

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 1:28 am    Temat postu: Stosunek przerywany part. 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę tu kontunuować rozmowę Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale watpie , ze cos pociekło w czasie 1 min . Ale to i tak mnoswto rzeczy musi zostac spełnione zeby zaszła . Moim zdaniem nie jest w ciazy ale wolalem potwierdzic swoje mysli . Znasz sytuacje raczej obstawiasz ,ze nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest w ciąży.Koniec tematu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i dziekuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milunisia



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 10:53 pm    Temat postu: "wychodzenie" przed wytryskiem, a ciąża! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pomocy kogoś kto wie chodź trochę więcej niż ja...
w walentynki zdecydowaliśmy się z chłopakiem na pierwszy sex. Na początku mieliśmy prezerwatywę, ale była cholernie nie wygodna, zsuwała się i takie tam. Obiecał mi że zdąży, za każdym razem wysuwał się ze mnie tuż przed wytryskiem, przy czym wytrysk występował już na zewnątrz (zazwyczaj oblewając mi pochwę) Kiedy plemniki mają prawo dotrzeć do "celu"? Czy taki wytrysk na moje narządy z zewnątrz ma jakiś wpływ? I niestety w tych dniach miałam "dni płodne" ;/
Niedawno bardzo mnie mdliło, ale tylko przez jeden dzień i nie wymiotowałam, ale cały czas mam wrażenie że dostrzegam jakieś objawy ciąży, częściej chodzę do toalety i czasami lekko mnie mdli (ale mam wrażenie że to tylko przez stres i przez to że cały czas sobie wmawiam)
A, no i jeszcze jedno.. czy ten śluz (nie sperma) wydzielający się z członka ma w sobie plemniki? Bo słyszałam od koleżanki że wcale nie musiało dochodzić do wytrysku... Czy to prawda?

Bardzo proszę o pomoc, na razie nie chcę iść do ginekologa, ani tym bardziej mówić mamie, a mój chłopak jest cholernie przerażony.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

milunisia napisał:
A, no i jeszcze jedno.. czy ten śluz (nie sperma) wydzielający się z członka ma w sobie plemniki? Bo słyszałam od koleżanki że wcale nie musiało dochodzić do wytrysku... Czy to prawda?

prawda ale wtedy gdy nastepuje wytrysk, wczesniej to zwykłe podniecenie.


milunisia napisał:
Kiedy plemniki mają prawo dotrzeć do "celu"? Czy taki wytrysk na moje narządy z zewnątrz ma jakiś wpływ? I niestety w tych dniach miałam "dni płodne" ;/

jesli nie zdazył wyjsc na czas to mogła czesc plemnikow dostac sie do srodka a on nawet o tym nie wiedział. plemniki na dotarcie do komorki potrzebuja paru godzin ale musisz miec owulacje.
nie napisałas jak długie masz cykle i ktorego dc to sie stało..

milunisia napisał:
ale była cholernie nie wygodna, zsuwała się i takie tam

widocznie była zle dobrana. nie macie pojecia o zabezpieczeniach a pchacie sie do sexu... brawo.. Very Happy Very Happy


Cytat:
a mój chłopak jest cholernie przerażony.

trzeba bylo nie zdejmowac gumki, teraz poniesiecie konsekwencje swoich czynow.albo i nie.
po 16dniach zrob test. wczesniej nie ma sensu.

ps- wasze zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne. jesli los was ukaze/wynagrodzi w postaci dziecka to tylko i wyłacznie z wlasnej głupoty.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milunisia



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc tak, z jednej strony dzięki za odpowiedź, a z drugiej.. wiem że źle zrobiliśmy, nie trzeba mi tego palcem wytykać i tak już się nasłuchałam od przyjaciółki.
Prosiłam tylko o pomoc/ odpowiedź na pytanie, może jakieś rady.. O wypowiedź kogoś kto wie coś na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2011 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałas juz odpowiedz. chcesz zeby ktos powtorzyl to co napisałam? nic nowego sie nie dowiesz..jak w swojej odpowiedzi zadałam Ci pare pytan na ktore nie usylszałam odpowiedzi wiec jak mam Cie uspokoic ?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

milunisia prosisz o radę, więc napiszę Ci coś od siebie..
Radzę Ci/Wam zastanowić się nad dobrym zabezpieczeniem, jeżeli chcecie uprawiać sex nawet w dni płodne. Nie wiem jak zapatrujesz się na tabletki antykoncepcyjne, ale jak nie dobierzecie odpowiedniej prezerwatywy to chociaż nie ryzykujcie nigdy więcej w taki sposób, jak zrobiliście to w Walentynki.
Ryzyko zapłodnienia jest, nie wiem jak to było dokładnie, ale jeżeli sperma dostała się do wewnątrz to nic już nie zmienisz. Wiedz o tym, że plemniki przeżywają do 3dni w dobrych warunkach, więc mogły sobie "poczekać" do owulacji i... Czego nie życzę! Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milunisia



Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 06, 2011 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki nastja Smile Wybieram się z mamą do ginekologa po plastry, bo tabletki chyba nie są dla mnie.. łykanie ich codziennie to jak na moją sklerozę duża odpowiedzialność.

wind_of_hope, myślę że wszystko jest dobrze, nie mam żadnych objawów a jutro powinnam dostać miesiączkę. mój cykl to 27 dni. Ale zapłodnienie nie występuje chyba za każdym razem, nawet jeśli są to dni płodne, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group