Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owulacje to moze miec odrazu po zakonczeniu krwawienia przy cyklach 21 dniowych ale nie jak jeszcze krwawi bo wtedy zluszcza sie sluzowka i nawet jakby doszlo do implantacji jajeczka to zluszczyl by sie razem ze sluzowka Smile dlatego mozliwe ze podczas ostatnich dni krwawienia zaczynaja sie plodne dni a orazu po zakonczeniu krwawienia jest owulacja .... to takie male sprostowanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikita201 napisał:
no dobrze... Pumkie napisała że na drugi dzień dostała okres, a jak wiemy, plemniki mogą przetrwać nawet do 3-5 dni.
więc może Pumkie odezwij się wkrótce co tam u Ciebie słychać. Czy wszystko jest OK.
pozdrawiam!

poza tym, plemniki mogą przetrwać 3-5 dni w śluzie płodnym a krew menstruacyjna im nie sprzyja
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie, dobrze Emilka napisala - zapomnialo mi sie o tym wielkim szczegole Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem pniewaz jakies 5 dni przed okresem wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia przez chwile pozniej z gumka po tym za 5 dni dostalam normalny okres (mam cykle wahajace sie miedzy 24-28 dni) po okresie dostalam jednak dziwnych objawow zaraz po okresie podwyzszona temperatura (i tak juz poltora tygodnia) o kilka kresek rano jest w normie ale w dzien skacze(nie wiem jaka mialam wczesniej temperature z rana ale wiem ze w dzien zawsze mialam ok 3,6 a teraz jest podwyzszona, piersi mi bardzo podrosly pomimo ze po okresie zazwyczaj mi maleja w dodatku nadmierne oslabienie i bole glowy od kilku dni czy to moze byc ciąza? robilam test wyszedl negatywny ale wszedzie pisze ze tak wczesnie moze nie wykryc itd. Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mi się wydaje, to niemozliwe z tego stosunku skoro 5 dni po nim dostałaś okres.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mi sie tak wydawało dopoki sobie nie poczytalam na roznych forach i wypowiedzi lekarzy ze okres moze wystepowac przez pierwsze trzy miesiace jest to zazwyczaj plamienie ale zdarza sie tez normalny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, ale tu nawet nie o to plamienie/krwawienie w czasie ciąży chodzi ile o to, że żeby doszło do ciąży, to musi się zagnieździć zapłodnione jajeczko. zagnieżdżenie odbywa się ok. 6-12 dni od zapłodnienia i muszą byc ku temu odpowiednie warunki. jeżeli pojawił sie okres 5 dni po stosunku, to niemożliwa jest ciąża, bo to są dni niepłodne. faza druga cyklu jest względnie stała i się nie zmienia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci bardzo Emilko:* troche sie uspokoilam ale dalej mnie meczy ta podwyzszona temperatura koleny dzien juz mnie to zaczyna bardzo meczyc codziennie stan podgoraczkowy trzeba sie wybrac do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka_



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! mam małe pytanie .. czy jeśli wzięłam tabletke PO gdzie na ulotce pisze iż daje ona 84% pewności to jest możliwośc bym zaszła w ciąze nawet jesli byłam tuż przed okresem ?

Z góry Dziekuję za Odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jakie masz cykle i kiedy ja wziełas? ile godzin mineło od "wapdki" ? jesli przed okresem i masz cykle ok.28-30 dniowe, regularne to nie ma mozliwosci zajscia w ciaze gdyz sa dni nieplodne Smile.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 5 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group