Szukaj:
Forum biomedical.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Stłuczone pięty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EdiSk8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 8:58 am    Temat postu: Stłuczone pięty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio w niefortunny przypadek stłukłem (albo odbiłem - nie wiem jak się to dokładnie mówi) sobie pięty. Teraz chodze na palcach bo każdy kontakt pięt z podłożem powoduje straszny ból, pod kostkami mam siniaki. Co mam robić żeby opuchlizna i ten ból jak najszybciej zniknoł ? Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albukierki

PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wim co ci jest masz zapalenie sciegna podeszfowego ja tez mialem problemy z pieta nie moglem na niej stanac najgozej bylo rano ale poszedlem do dobrego ortopedy i on postawil taka diagnoze ,zapisal mi serie 4 zastrzykow dostawałem je jeden na tydzien w piete ta ktura mnie bolała i jak reka odja lekarz powiedzial mi ze to jest najskuteczniejsza metoda wyleczenia tego urazu .idz do lekarza .pozdrawiam duzo zdrowia
Powrót do góry
djmiki75

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie zastrzyki
eternity

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli to jednak jest coś mniej poważnego dobrze by było zacząć stosować jakieś maści, czy żele. Czytałam, że chłodzenie stłuczonego miejsca bardzo pomaga w bólu. Skutecznym preparatem jest żel chłodzący dermentol, on nie tylko koi ból, ale też stopniowo usuwa stłuczenia i siniaki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: