Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stłuczenie kostki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarecki22



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Siedlce
PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 4:07 pm    Temat postu: Stłuczenie kostki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Osiem dni temu miałem wypadek w pracy.Na stope spadł mi akumulator.Byłem na pogotowiu okazało sie że to stłuczemie.Dostałem gips taki częsciowy leki przeciw bólowe altacet i zwolnienie na 10 dni. Dziś postanowiłem zdjąć gips i sprawdzić co się dzieje.Nadal mam opuchlizne śliwkowy palec niewielkie zgrubienie na stłuczonym palcu. Każdy krok sprawia mi ból i palec drętwieje. To jest normalne? Czy powinienem jeszcze zgłosić się po zakończeniu zwolnienia do lekarza.Jeśli tak to na pogotowie tam gdzie mnie przyjęto czy do lekarza pierwszego kontaktu?Palec nie był złamany a gips był tylko częściowy na dolną część stopy i na łydkę i owinięty opatrunkiem elastycznym więc mogłem go bez problemu zdjąć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolor i spuchnięcie to norma... 8 dni to mało 10 wg mnie to również. Obserwuj nogę Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group