Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sterovag

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dominika1577



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: pyrzyce
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 4:57 pm    Temat postu: Sterovag Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam 16 lat..wspolzylam juz ze swojim chlopakiem i dzis poszlam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne..a on przepisal mi stereovag -globulki na oplawy.. hmm ?? i wmowila mi ze w tym wieku nie moge uzywac tabletek poniewaz pozniej bede miala problemy z zajsciem w ciaze jak to mozliwe/?? czyli mam sie kochac z chlopakiem bez zabezpieczenia? ODPISZCIE PROSZE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz się kochac bez zabezpieczenia. Może za krótko miesiączkujesz i poprostu wolał dmuchac na zimne, masz jeszcze czas na tabletki mimo że to wielkie udogodnienie to moim zdaniem w wieku 16lat nie kochasz się regularnie bo nie macie możliwości czyt. miejsca. No a jeśli się myle to idz do innego gina. A jak sa to globulki na upławy to może masz jakąś infekcje.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz prawdopodobnie zauważył nieprawidłową wydzielinę, świadczącą o infekcji i dlatego przepisał te globulki.
w tym wieku można zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, ale to zależy od lekarza czy je przepisze czy nie i od ilu lat miesiączkujesz. poza tym dobranie tabletek powinno być poprzedzone szeregiem badań. ja uważam, ze w tym wieku jeszcze nie powinno się stosować anty ze względu na to, że jeszcze nie skończyłaś dojrzewać a tabletki ten proces zahamują i potem po odstawieniu nagle może Ci się pojawić trądzik młodzieńczy itp.

ale seksu bez zabezpieczenia nie uprawiajcie - są jeszcze prezerwatywy ;)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dominika1577



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: pyrzyce
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje:) Very Happy .. bede szla do innego ginekologa moze mi przepisze jakies tabletki antykoncepcyjne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group