Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stediril 30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pumcia20



Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: GDYNIA
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 4:25 pm    Temat postu: Stediril 30 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wlasnei sie zalogowalam mam pytanko: wlasnie przyszlam od lekaza ginekologa przepisal mi stediril30 i zaczne je niedlugo brac jak je brac i ile kosztuje stediril30 :d
:D :) :arrow:


----edited by emilka----
nie pisz całych postów wielkimi literami i nadawaj tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł zmieniłam.

nie jesteśmy ślepi, nie ma potrzeby cytowania swojej wypowiedzi i pośpieszania! jak nikt nie odpowiedział, to prawdopodobnie nikt nie miał do czynienia akurat z tymi tabletkami. usunęłam drugiego posta.


dostajesz pierwsze ostrzeżenie. z takimi odzywkami, to nie do nas. nie oceniaj kogoś po swoim poziomie. twój drugi temat został skasowany ze względu na obraźliwą treść oraz brak związku z tematyką forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cena ok. 3 zł
dawkowanie: patrz ulotka. pewnie 1 dawkę dziennie przez 21 dni, a potem przerwa 7mio-dniowa.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 17, 2008 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was drogie forumowiczki brała może te tabletki? Jak na nie reagowałyście? Smile

Pozdrawiam Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja je brałam przez 1,5 roku NIE POLECAM!!!
one mają straszne skutki uboczne, rozwaliły mi gospodarke hormonalną a po odstawieniu przytyłam 20 kg!!
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group