Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Starta skórka na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mbru



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 2:51 pm    Temat postu: Starta skórka na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Podczas zabawy moja dziewczyna bawiła się moim penisem obtarła mi lekko skórkę, co spowodowało jej mały ubytek widoczne są dość cienkie żyłki jak by były bardziej ukrwione lecz poza ubytkiem zewnętrznej skórki nie doszło do krwawienia. Po wstrzymaniu się z jej zabawami problem zniknął lecz po ostatnim razie jest tak samo czy dość dobra higiena tego miejsca i smarowanie kremem Clotrimazolum zlikwiduje ten problem.

Początkowo nie mając żadnych specyfików dezynfekujących na to po prostu zewnętrzną warstwę skórki odkaziłem wodą kolońską następnie zastosowałem się do kremu wymienionego powyżej. Co radzicie i czy dobrze robię stosując ten krem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Naskórek penisa jest bardzo wrażliwą częścią dlatego też może dochodzić do obtarć. Wg mnie nie potrzebne są żadne maści ani inne specyfiki chyba, że bardzo denerwuje cię swędzenie tego miejsca wtedy możesz używać husteczek nawilżonych oraz maści na przetarcia Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bioegzekutor



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha Smile Nom to niexle się bawiliście ale i tak sie zdaża. Wink Przejdźmy do sedna. Moim skromnym zdaniem zastosowanie maści hemostatycznej zwłaszcza w tak wrażliwej sprawie nie zaszkodziłoby a tylko pomogło Smile Jest wiele specyfików tego typu na rynku. Ja uzywam Emofix. Mozna go używać bez przeszkód i od razu aplikować na obtarcia, skaleczenia, rany krwawiące i inne wrażliwe miejsca Wink Dla meskiego krocza też Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mbru



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za szybką odpowiedz. Problem się tylko powtarza tzw. przy zabawie mojej dziewczyny z moim penisem Embarassed

Na dzień dzisiejszy wszystko jest ok tylko widoczne mikro żyłki przy rozciąganiu skórki powinny robić się bardziej czerwone a po powrocie normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biobiobio



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uuu to się porobiło. Ja co prawda takich problemów nie miałem ale używałem maści na obtarcia i skaleczenie. Też to chyba był Emofix, taki w białej tubce o ile się nie mylę. Pamiętam, że to w miarę uniwersalna maść była i na przeróżnego rodzaju skaleczenia można ją nakładać. Powinna Ci mbru pomóc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group