Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

starszy chłopak - jak przekonać rodziców?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panienka-z-okienka



Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 7:46 pm    Temat postu: starszy chłopak - jak przekonać rodziców? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16 lat. Uczę się w liceum. Poznałam ostatnio bardzo fajnego chłopaka, jednak rodzice zabraniają mi się z nim spotykać... jest starszy 4 lata i już pracuje. co mam zrobić , aby ich przekonać? Oni uważają, że powinnam spotykać się z kimś w moim wieku. jak mam się zachować?

bardzo mnie to boli, że patrzą na takie sprawy kategoriami wieku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.a

Ostatnio zmieniony przez Fisher325 dnia Pon Gru 10, 2012 1:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panienka-z-okienka
zachowuj się normalnie. tak jakbyś zachowywała się przy chłopaku w Twoim wieku.
4 lata to jeszcze nie taka duża różnica. z wiekiem będzie prawie niezauważalna.
rodzice pewnie boją się tego- w końcu pewnie go nie znają.
czasem nie ma co przekonywać na siłę- może pomoże wspólnie spędzony czas?
dopuść ich do siebie i do chłopaka- nie broń im kontaktu bo wtedy dopiero będą się zastanawiać czemu się im tak sprzeciwiasz .
poznaj ich ze sobą- pewnie spotkania nie będą łatwe ale moim zdaniem to jedyny sposób żeby go poznali i zaakceptowali.
na pewno będą o Ciebie spokojniejsi wiedząc z kim się zadajesz i jaki z niego chłopak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fisher325



Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 65

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.a

Ostatnio zmieniony przez Fisher325 dnia Pon Gru 10, 2012 1:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Weronika_1991



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam faceta 11 lat starszego od siebie(ja mam 1Cool- tylko, że ja jestem b dojrzałą kobietą - jeśli można tak to nazwać.Moim rodzicom to nie przeszkadza, bo między nimi jest 10 lat różnicy, ale podaj solidne argumenty by ich przekonać i uzasadnij dlaczego ten, a nie inny ( młodszy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamaKasiiKubusia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, ze do rodziców żadne argumenty nie dotrą. Po prostu muszą sami zobaczyć, ze jest wam ze sobą dobrze i że ten facet potrafi odpowiednio się Tobą zaopiekować i sprawić, że będziesz z nim szczęśliwa. Mój małżonek jest starszy ode mnie 12 lat i na początku naszej znajomości też musiałam wojny z matką prowadzić...po pewnym czasie zaakceptowali całą sytuację i odpuścili Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
glinka67



Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze to kwestia czasu. Przyzywczaja sie i zmieknal jak tylko zobacza, ze twoj mezczyzna jest dla ciebie dobry i cieply.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group