Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Starsza osoba po upadku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzyna__90



Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 8:29 pm    Temat postu: Starsza osoba po upadku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opisze swój przypadek: Moja babcia uległa wypadkowi tj przewróciła się niestety nie wiem na którą stronę i w ogóle jak do tego doszło, po dwóch dniach okazało się, że babcia nie może sama się poruszać. Uskarża się na ból w lewej nodze ale co gorsze nie wie dokładnie gdzie ją boli. To na pewno nic z kolanem ,ze stopą bo nimi normalnie rusza ale gdy ma unieść nogę do góry w biodrze to jest problem. Dręczy mnie jeszcze jedno, żę gdy prowadzimy babcię to lewą nogą idzie normalnie a prawej nie może podnieś jakby strasznie dużo ważyła. Na razie nie byłyśmy u lekarza ale jeżeli nie będzie to ustępowało niestety będzie trzeba się do niego wybrać.. Proszę o poradę co to może być..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group