Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

starania o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nula1988



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 4:39 pm    Temat postu: starania o dziecko po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w dobrym temacie zakładam wątek, w razie gdyby jednak nie było to tutaj to przepraszam i proszę o przeniesienie Smile

Mam takie pytanie, brałam tabletki przez 5 lat, odstawiłam je 28 listopada (dodam, że przerwałam w połowie opakowania). Krwawienie z odstawienia dostałam 1.12 i jeszcze się nie skończyło. Moje pytanie jest takie kiedy mogę zacząć starania z mężem o dziecko? Czy zaraz jak się skończy to krwawienie czy może należy poczekać do następnej miesiączki? Chodzi mi o to, żeby ciąża była bez problemów no i żeby dziecko było zdrowe. Proszę o jakieś szybkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki nie wpływają na zdrowie ewentualnej ciąży. Jedyne co może grozić to ciąża, mnoga. Czasami zaleca się od czekanie 3 cykli ale nie ma takiego przymusu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group