Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stany podgoraczkowe w reumatoidalnym zapaleniu stawow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hana



Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 3:44 pm    Temat postu: stany podgoraczkowe w reumatoidalnym zapaleniu stawow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostanio mialam 39.6. Czy ktos wie, jak sobie z tym radzic?
RSZ mam od 4 lat i wlasciwie nie mam zadnych dolegliwosci z tym zwiazanych. Tylko ta goraczka, ktora wystepuje nawet gdy lekko przeforsuje organizm.
Moze ktos ma podobny problem?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzyss97



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Hana.
Chodze po necie i szukam jakiegos aktualnego forum o rzs-ie ale nie moge takowego znalezc...

Mam 25 lat i choruje na rzs od roku. Na szczescie w ogole nie mam stanow podgoraczkowych!!!! ale za to mam ciagle zajete nagdarstki i jeden lokiec i tak mnie to wkurza i doluje ze juz nie wiem co mam robic--dlatego szukam jakiegos forum i jakis porad--slyszalem tez ze rzs powinno sie leczyc lekami niszczacymi pierwotniaki w organizmie tylko najpierw trzeba zrobic badanie na obecnosc tych pierwotniakow.!!!

pozdrawiam i mam nadzieje ze jeszcze tu zagladasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group