Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy, szybki puls

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
n15



Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 12:46 am    Temat postu: Stan podgorączkowy, szybki puls Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, postaram się streszczać, bo problem długi i zawiły:

-od ponad miesiąca utrzymuje mi się stan podgorączkowy 36,8-37,1;
Na początku to były jedyne objawy, czułam się zupełnie dobrze. Potem:

- okazało się, że mam szybki puls, odpoczywając od 73 w górę, po przejściu z pokoju do pokoju to już ponad 80, przy spacerze 90 wzwyż;

-później niż zazwyczaj dostałam miesiączki;

-jestem osłabiona, gdy się uderzę są siniaki, ból, w ciągu dnia wychodząc nawet na krótko z domu wieczorem jestem już koszmarnie zmęczona, co nigdy nie miało miejsca;

-po jakimś czasie pojawiły się jakieś zaburzenia psychiczne, tzn. w momencie zasypiania zdarzyło mi się nagle zrywać do pionu, jakby z braku tchu, w ciągu dnia zdarzają się trwające ułamek sekundy zaburzenia świadomości.

Tyle z objawów. W międzyczasie na chwilę pojawiło się też uczucie ciężkości w sercu, w związku z tym zrobiłam badania: ogólne krwi, cukier, ekg, rtg płuc, ob, cpr, troponina, mocz. Wszystko jest w porządku. Lekarka podejrzewała bezobjawowe zapalenie płuc, przepisała mi antybiotyk, który mnie uczulił (przepisano mi inny), ale leczenie nie przyniosło skutków.
Przedwczoraj lekarka przepisała mi Propranolol, ale czytam, że obniża ciśnienie. Ja nawet przy b. szybkim pulsie mam ciśnienie 125/70, myślę, że przyczyna leży gdzieś indziej i to ją trzeba wyleczyć, ale może się mylę?
Mam 20 lat, leczę się na niedoczynność tarczycy.

Czy macie jakieś pomysły na to, co mi dolega? Może zaproponujecie jakieś badania, które powinnam jeszcze zrobić? Liczę na Wasze sugestie, bo lekarze już wzruszają ramionami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group