Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy i dreszcze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emenems



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 9:51 pm    Temat postu: Stan podgorączkowy i dreszcze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Postanowilem napisac tu o moim problemie, gdyz lekarz rodzinny mi nie pomogl. Problem wyglada tak ze od penego czasu (trwa to juz ponad rok) podnosi mi sie teperatura ciala od 36,6 do 37,2 miewam tez czesto dreszcze z zimna nawet gdy na dwoze jest cieplo. To wszystko nawet bardzo by mnie nie martwilo gdyby nie to ze od kad zaczela mi sie podnosic temperatura ciala nie moge przytyc ani grama (mam 58kg przy 178 wzrostu -to chyba niedowaga nawet) Wszysto zaczelo sie w wakacje rok teku. Zaczolem cwiczyc na silowni bralem kreatyne odrzywke bialkowa i dibencozide b12. Przez miesiac przytylem 6 kilo i sily znacznie dobylo. Po tym miesiacu zaczelo sie cos dziac robilo mi sie goraco (szczegolnie podczas treningu temp wtedy to okolo 37) mimo iz utrzymalem trening, diete i suplementacje kreatyna, waga ani sila juz nie wzrosla. Problem ten trwa do dnia dzisiejszego i nie piszcie mi ze do michy bo ja naprawde duzo jem. Morfologia wychodzi dobrze tylko plytek malo (ostatnio138 norma od 150) TSH 1.1
Prosze o sugestie i uwagi

Kod:
nadawaj nazwy tematom bardziej sugerujace problem helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym się tu skupiła na tarczycy- niedoczynności.
poza tym- czy lekarz rodzinny widział wyniki badania krwi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing pokaz no co tam jeszbo jak czasem widze tych co duzo jedza to ,mi sie smiac chce.

fakt podwyzszona temp moze to byc powod.
Tarczyca ? bo ja wiem, to juz chyba taki najgorszy scenariusz.
na razie niech kolega napisze z reka cna sercu co je bo mialem kumplaco duzo jadl, jak policzylem kalorie to wyszlo ze je 1,5yts kcal czyli byl na glodowce..
Ale wg niego chodzil najedzony Laughing
ps u czesci osob wykonujcych ostry trening podwyzsza se temp Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emenems



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz ogladal wyniki badania krwi i bardzo sie nimi nie zmartwil. Ob prawidlowe, a temperatura sie podnosi. Ale jesli wynik TSH mam prawidlowy to z tarczyca chyba problemu nie ma. Jedyna choraba jaka u mnie stwierdzono jest reflux zoladkowo-przelykowy. Miewam tez czesto przyspieszona akcje serca, wyzsze cisnienie 150/90 i ciezko mi sie oddycha ale to tylko wtedy gdy zle sie czuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group