Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stan po amputacji jądra

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzydal



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:06 pm    Temat postu: stan po amputacji jądra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Ponad rok temu, przeszedłem operację usunięcia lewego jądra. Przyczyną, jak się okazało po badaniach histopatologicznych, był nasieniak. Na szczęście został on wcześnie wykryty i usunięty, zanim zdołał się wydostać poza powierzchnię jądra. Po kilku miesiącach poddałem się radioterapii. Chciałem się spytać o pewną rzecz, która mnie nurtuje. Co pewien czas odnoszę wrażenie, jakoby prawe jądro trochę się powiększało i było bardziej twarde. Konsultowałem to z lekarzem, powiedział on, że jądro może trochę się zmieniać. Niestety za każdym razem, gdy wydaje mi się, że jądro się trochę zmieniło, zaczynam się martwić. Tym bardziej, że ostatnie USG jądra, wykazało nieznacznie zmniejszoną echogeniczność ( cokolwiek to znaczy Confused; wyniki wszystkich wcześniejszych badań były dobre). Lekarz wykonyjący badanie, powiedział, że to nie jest związane z poprzednim problemem, może być spowodowane wieloma czynnkami. Teraz, gdy piszę tego posta, jądro wydaje mi się znów jakby troszkę zmienione, czasem odczuwam jakieś "impulsy", jakby z nasieniowodu, nie jest to ból. Nie zdziwię się, jeżeli wydam się państwu przewrażliwiony, zwyczajnie od czasu zabiegu, coś siedzi w psychice. Embarassed Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 12:15 am    Temat postu: odpuść sobie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak jak z silnikiem w aucie.
Gdy zacznie coś w nim pukać i walnie, mamy wrażenie, że za chwilę sytuacja się powtórzy.
Dobrze, że masz te sprawy pod kontrolą, ale wiem, że to trudne, odpuść sobie.
Znajdź rozsądną alternatywę (jakąś babę).
Przecież mogło być gorzej.
Podobno nic dwa razy się nie zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brzydal



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe! Dzięki za dobrą radę! Babę już mam, więc nie muszę już szukać! Very Happy Pozdrawiam i życzę zdrowia! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group