Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ssanie w żoładku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bee_love



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 6:55 pm    Temat postu: Ssanie w żoładku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od ok.2-óch miesięcy odczuwam uciążliwe ssanie w żołądku. Myslałam ze to z czasem przejdzie a tylko sie nasila.
Ssie mnie prawie non-stop, rano i wieczorem, tak jakbym była niesamowicie głodna. Tylko ze jedzenie tu nie pomaga- gorzej, ssasnie po zjedzeniu czegokolwiek tylko sie nasila. Nawet kiedy zjem tyle, że sie prawie ruszyć nie moge, to dalej mnie ssie.
Odzywiam sie raczej zdrowo, nie odchudzam sie, nie chudne. Jem w taki sam sposób od dawna a to ssanie pojawiło sie przeciez niedawno. Nie wiem co robic, tasiemca na pewno nie mam(robiłam badanie), więc co to moze być ?
Bardzo prosze o odpowiedz, bo juz nie daję rady Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze nadkwasota/zgaga?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group