Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Środki przeciwbólowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arts43



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 4:14 am    Temat postu: Środki przeciwbólowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dzialaja na mnie środki przeciwbolowe dostepne tylko na recepte typu tramal tylko zwykle bez recepty dostepne w kazdym kiosku czy sklepie. jak do tej pory zaden lekarz z ktorym rozmawialem na ten temat nie potrafil mi udzielic zadnej odpowiedzi. moze ktos spotkal sie z czyms takim i potrafi mi odpowiedziec? moze to oznaka jakiejs choroby? a moze to jakas wada genetyczna? z gory dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arts43



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 12:06 pm    Temat postu: :o Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze to forum sluzy tylko do wyzalania sie nad swoimi dolegliwosciami a odpowiadaja tylko laicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro lekarz nie potrafił Ci nawet udzielić odpowiedzi, to niestety nie wiem, czego oczekujesz po forum, na którym lekarzy NIE MA...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arts- powinieneś się cieszyć, że nie potrzebujesz środków przeciwbólowych wydawanych na receptę. dzięki temu nie musisz się martwić żeby mieć je na zapas Razz
rzeczywiście to dziwne jest, ale czy do wady genetycznej to można zaliczyć? wątpię. Confused
jeśli chcesz się dokładniej czegoś dowiedzieć to porównaj składniki z ulotek leków przeciwbólowych na receptę i tych wydawanych w każdym kiosku- może właśnie twój organizm reaguje na taki a nie inny składnik.

i takie mi się nasuwa pytanie- czy to, że twój organizm nie reaguje na leki wydawane na receptę ma dla Ciebie jakieś znaczenie? powoduje że czujesz się lepszy/gorszy/pominięty/wyróżniony? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arts43



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie potrzebowalem silnych srodkow przeciwbolowych, a te bez recepty dzialaja na wszystkich skladnikach bo zmienialem je co tydzien bo moj organizm sie przyzwyczajal do nich. a co do forum to myslalem ze lekarze tez tu sie wypowiadaja Crying or Very sad
ale dzieki za odpowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group