Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

środek antykoncepcyjny- oprócz tabletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowana



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 10:05 pm    Temat postu: środek antykoncepcyjny- oprócz tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiatam
chciałąm sie dowiedzieć że jeżeli ma już ktoś ułożone życie i chce zabezpieczyć sie na stałe to jakiej antykoncepcji można używać?? tylko chciałam podkreślić żeby nie wchodziły w gre tabletki....


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na stałe i nie tabletki to co? spirale chcesz,plastry? nie polecam. ile wogole masz lat? najlepiej bedzie jak wybierzesz sie do gina i powiesz ze nie chcesz tabsow. Wtedy zaproponuje Ci cos innego Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinklika



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: internet
PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 9:04 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszą metodą według mnie jest Wkładka domaciczna - tzw. spirala domaciczna (kształtka).
----- nie podajemy linków do innych for i portali tego typu. emilka -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pinklinka owszem ale nie dla każdej kobiety, i tylko jeśli już rodziła.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alann



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to nie dla każdej? Gdyby moja dziewczyna miała się na to decydować, istnieje zagrożenie, że nie będzie mogła użyć? Ona na pewno nie będzie używać już tabletek, zmieniała kilka razy i strasznie źle się czuła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi ginekolog proponowała spiralę pomimo tego, że nie rodziłam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja kolezanka tez sie zle czula strasznie po roznych tabletkach, nie pamietam co mowila jeszcze ale chyba do tego miala wysypki od nich, no i teraz bierze takie mega drogie i silne i jest ok, z tym ze nie pije jux alkoholu bo przy nich nie mozna..
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alann no nie dla każdej...Tak samo jak nie każda może przyjmować tabletek lub używać niektórych prezerwatyw/globulek...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group