Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spuchniete kolano a usg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 6:17 pm    Temat postu: spuchniete kolano a usg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dość nietypowe pytanie

Czy ktoś wie czy w skład żelu do usg wchodzi aloes Question

Moje dziecko trafiło do szpitala ze spuchniętym stawem kolanowym i wysypką, lekarze nie wiedzieli "co do czego i jak się zabrać do tego"
Kolano spuchło mu albo od niedoleczonej infekcji gardła albo od alergii i stąd również wysypka. Dzień wcześniej miał robione usg i potem go zsypało. Nie wiem czy dostatecznie wszystko wytłumaczyłam Pomóżcie jeśli ktoś zna odpowiedź Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zel do usg nie zawiera aloesu, sa tam jakies srodki konserwujace i substancje zapachowe.
Powrót do góry
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... a mi ktoś powiedział że jest zimny dlatego że zawiera właśnie aloes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group