Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spray na rzucenie palenia

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 10, 2014 8:13 pm    Temat postu: spray na rzucenie palenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzieś kiedyś widziałam w TV reklamę spray'u wspomagającego rzucanie palenia. Nawet nie wiem, czy dobrze nazywam ten produkt... chodzi o takie urządzenie, które podobne jest do inhalatora astmatyków. Psikasz i odchodzi Ci chęć palenia. Jakie są Wasze doświadczenia z takim narzędziem? Muszę znaleźć sposób, aby mój chory na chorobę wieńcową tata rzucił wreszcie palenie. Dodam, że plasterki i gumy nie pomagają. Wola jest, tylko brak samozaparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, tak słyszałem o takim sprayu można kupić go bodajże nawet przez allegro albo w aptece. No właśnie, żeby sprawdzić czy nie będzie groził Pani tacie to warto iść najlepiej do lekarza, który tatę prowadzi. On najlepiej zna sytuacje zdrowotną i najlepiej będzie wiedział, czy takowy środek mu zaszkodzi czy też nie. To będzie najbezpieczniejsze i najpewniejsze Smile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruczek



Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy - do lekarza? Dlaczego? Czy takie środki mogą być szkodliwe? Tata i tak jest w stresie ze względu na przytkane żyły, nie wyobrażam sobie, żeby dał się wyciągnąć do lekarza w sprawie palenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może legnarkowi chodziło o to, by wizyta u lekarza wywołała u taty jakieś obawy czy zadziałała na niego jak wiadro zimnej wody? Jednak skoro jest taka sytuacja to może warto spróbować sprayu, raczej nie powinien zaszkodzić a spróbować nie zaszkodzi? Tylko trochę pieniędzy się straci ale cóż, lepiej zaryzykować bo może to zaowocować rzuceniem palenia.

Niestety jednak opinii na temat sprayu jakiejś nie mam bo tylko mam parę osób co rzucały ale albo za pomocą elektronicznego papierosa albo za pomocą plastrów czy gum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alagolka



Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bielsko-Biała
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie spraye nie za wiele dają. Najlepsze moim zdaniem są tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
owczarek



Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest silna wola Smile Wszystko tkwi w naszym umyśle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owczarek napisał:
Najlepsza jest silna wola Smile Wszystko tkwi w naszym umyśle Smile


Właściwie mam taką nadzieję... Cały ten rynek produktów wspomagających odwyk jest jakiś podejrzany. Bez silnej woli żaden sprey ani tabletki nie pomogą, a kasa i tak pójdzie na cudowne specyfiki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysrenata



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w coś takiego osobiście nie wierzę. Na rzucenie palenia najbardziej skuteczna jest silna wola Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się chce to się rzuci i bez sprayu. To tylko placebo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asia945
Spamer


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie wszystkie leki na rzucenie palenia to właśnie placebo. Wystarczy samozaparcie i do rzucenia nie będą potrzebne plastry, tabletki ani spraye.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group