Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.2)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jasmine



Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Leuven,Belgia
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 1:41 am    Temat postu: Spoznia mi sie okres 2 dni Kuba prosze odpowiedz mi !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kuba, posluchaj mam taki problem : mam 23 lata, od 3 miesiecy nie biore tabletek anty okre sod tego czasu mam dosc nieregularnie: 1 cykl: 26 dni 2 cykl: 31 a teraz wlasnie jest ten 3 cykl dzis mija 33 dzien cyklu i okres sponia mi sie 2 dni.. Ostatni raz wspolzylam z moim ( notabene Kubusiem:) 31 grudnia wieczorem. zabezpieczalismy sie prezerwatywa i nie bylo zadnej wpadki jednak ja bardzo bylam wystraszona jakos nie wiem czemu ( moze dlatego,ze to bylymoje dni plodne) i wzielam postinor..Sad 1 tabletka po 39h nastepna po 12.
Wiem,ze postinor opoznia okres. dzis nie wytrzymalam i zrobilam test po 15 dniach od stosunku i wyszedl negatywny..
Denerwuje sie brakiem okresu.. Myslisz,ze test byl na pewno wiarygodny po tak dlugim czasie??
pozdrawiam, Zuza z Belgii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 1:51 am    Temat postu: Re: Spoznia mi sie okres 2 dni Kuba prosze odpowiedz mi !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasmine napisał:
Kuba, posluchaj mam taki problem : mam 23 lata, od 3 miesiecy nie biore tabletek anty okre sod tego czasu mam dosc nieregularnie: 1 cykl: 26 dni 2 cykl: 31 a teraz wlasnie jest ten 3 cykl dzis mija 33 dzien cyklu i okres sponia mi sie 2 dni.. Ostatni raz wspolzylam z moim ( notabene Kubusiem:) 31 grudnia wieczorem. zabezpieczalismy sie prezerwatywa i nie bylo zadnej wpadki jednak ja bardzo bylam wystraszona jakos nie wiem czemu ( moze dlatego,ze to bylymoje dni plodne) i wzielam postinor..Sad 1 tabletka po 39h nastepna po 12.
Wiem,ze postinor opoznia okres. dzis nie wytrzymalam i zrobilam test po 15 dniach od stosunku i wyszedl negatywny..
Denerwuje sie brakiem okresu.. Myslisz,ze test byl na pewno wiarygodny po tak dlugim czasie??
pozdrawiam, Zuza z Belgii
aha jeszcze jedno czy dosc rzadkosc wspolzycia moze wplynac na spozniony okres??
rzadkosc : raz w ciagu 3 miesiecy
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postiron zawsze będzie rezregulowywał okres Wink No inacze sie nie da to jest skutek uboczny tego leku i już.

Co do częstości stosunku a okresu - to kolejna bajka Wink Jedno z drugim nie ma nic wspulnego co jest nawet udowdnione bo różne dziwaczne teorie chodzily ludzią po glowach. Mozna kochac sie 3 razy dziennie a nie trzeba wcale a miesiączka i tak bedzie szła swoim zegarem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Mojej dziewczynie okres spóźnia się 10 dni poza tym nie ma żadnych innych objaw... zrobilismy 3 tsety wszystkie negatywne... I nie możemy iśc do lekarza... Jej mama nie moze sie dowiedziec... Co mi radzicie ?? czy 10 dni to normalne ?
Powrót do góry
przerażony :(
Gość









PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 11:05 am    Temat postu: 11 dni spoznienia... i bolacy jajnik POMOZCIE :(:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!!
Czy 11 dni spozniania sie okresu to duzo ?? Poza tym boli ją brzuszek i jajnik??? PROSZE o pomoc... wypowiedzcie się na ten temat!!!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 11:19 am    Temat postu: do Gosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosc: sluchaj mi okres spoznial sie 3 dni i dostawalam fiola jesli zrobliscie test przynajmniej 10 dni od stosunku to jestsuper wiarygodny..
Okres MOZE ssie spozniac ..
zwlaszcza,ze teraz bardzo sie pewnie denerwuje ze nie ma okresu..
A to paradoksalnie wplywa mocno na opoznienia.. Glowa do gory..
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 11:26 am    Temat postu: Re: do Gosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Gosc: sluchaj mi okres spoznial sie 3 dni i dostawalam fiola jesli zrobliscie test przynajmniej 10 dni od stosunku to jestsuper wiarygodny..
Okres MOZE ssie spozniac ..
zwlaszcza,ze teraz bardzo sie pewnie denerwuje ze nie ma okresu..
A to paradoksalnie wplywa mocno na opoznienia.. Glowa do gory..


Ale co z tymi bólami??? Prosze pomóżcie ?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytaj forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jasmine



Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Leuven,Belgia
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 9:55 pm    Temat postu: wielkie dzieki za odpowiedz:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Laughing ale sie ciesze,dzis dostalam okres.. dobrze, ze juz po wszystkim, moge sie wreszcie przestac denerwowac.
dziekuje za wparcie Wink
Zuza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wystraszona
Gość









PostWysłany: Czw Sty 19, 2006 6:31 pm    Temat postu: spoznia mi sie okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na poczatku grudnia wspolzylam ze sowim chlopakiem, mialam wtedy dni plodne, zabezpieczylismy sie calkiem no i nie doszlo do wytrysku... na wszelki wypadek zorbilam test i wyszedl negatywny, przed okresem bylam u ginekologa bo bolal mnie brzuch, jednak powiedzial ze to przed okresem, faktycznie, bo na nast dzien dostalam okres. teraz jest juz styczen i powinnam dostac okres wczoraj a moze przed wczoraj, boje sie bo nie wiem co sie dzieje, a ostatnio zle sie czuje i boli mnie lewa strona podbrzusza, burczy mi w brzuchu mimo ze jadlam no i okressss sie spoznia, ja zwariuje, nie mialam zadnych mdlosci ani nic !! prosze pomozcie bo zwariuje a do gin nie mam mozliwosci isc narazie no a poza tym robilam test po stosunku tzn 8 dni po nim no i dostalam wtedy okres normalny... co sie dzieje... SadSadSad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 1 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group