Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spóznienie sie okresu przez tydzien

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia
Gość









PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 11:39 am    Temat postu: spóznienie sie okresu przez tydzien Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz tydzien nie mam okresu. jestem pewna ze nie moge byc w ciazy bo zawsze po wspolzyciu sprawdzalam prezerwatywe . wiec co moze byc? nie mam nawet bolu miesiaczkowego ktory przed okresem wzmagal sie podczas wiekszego wysilku. prosze o odpowiedz
Powrót do góry
goscieee
Gość









PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze to mogłas wpisac tem temat troche nizej, na pewno wtedy przeczytało by go więcej ludzi
po drugie najlepiej kup test, ale nie załamuj się to jeszcze nie koniec świata, może poprostu za dużo o tym myślisz, a moze pogoda zle na ciebie wpływa.

Przejdz nizej i poczytaj co piszą inne dziewczyny, no i najwazniejsze przeczytaj temat OBJAWY CIĄŻY
pozdrawiam
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobacz temat "Objawy ciazy" na samej góże działu "objawy ciąży" tam są wypisane objawy oraz to co może je wywoływać ale nie być ciążą.

Po drógie na brak miesiączki może wpłynąć wszystko: od wzruszenia sie mocno gestem partnera, nieprzespane noce, zmiana diety, wyjazd w inny klimat (chodzby kilku dniowy) po obawe przed niechcianą ciaze. Często sie zdaża tak że kobieta obawia sie tak mocno ze naprawde zaczynają występowac objawy ciązy.

Jeżeli jestes pewna że to nie ciąza to nie ma co sie martwić Smile tak sie zdarza że organizm zmienia swój rytm. Jezeli niepokoi Cie to znacznie udaj sie do lekarza Smile

Mam nadzieje że wszystko ureguluje sie w niedługim czasie i okaże sie to niczym groźnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia
Gość









PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 2:36 pm    Temat postu: a ja dalej nie mam okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam okresu juz 13 dni. ale ostatnio zacztynam miec juz objawy. mam nadzieje ze lada dzien sie pojawi. ile najdluzej spoznial sie komus okres? i po jakim czasie sie pojawil? mam nadzieje ze nie jestem rekordzistka.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wzależności o czym piszesz. Związane ze stresem zmianem diety itd. nawet do 2 miesięcy. Przy problemach hormonalnych nawet do pó roku. A przy anoreksji chociażby może to trwać nawet 2 lata (co powoduje praktycznie bezpłodność, bądz też bardzo duże problem z płodnością).

Więc tak ogólnie rekordzistką nie jestś Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 2:39 pm    Temat postu: dostałam okresu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taki prezencik noworoczny Smile po 2 tygodniach oczekiwania Smile dziekuje mieliście racje! Very Happy
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie że wszystko jest wporządku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group