Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spóźnia mi sie okres!!! błagam pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzius:))



Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 11:52 am    Temat postu: spóźnia mi sie okres!!! błagam pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem jest taki: brałam tabletki Mercilon jedno opakowanie i zakończyłam brać w tej siedmiodniowej przerwie .W tej siedniodniowej przerwie okres mi się pojawił a w tym miesiącu już nie. Co moze być przyczyną/czy moge być w ciąży??? Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tabletki mają dość wysoką skuteczność, ale przypadki się zdarzają. najlepiej zrób test ciążowy.

ale wydaje mi się że to jakas komplikacja, a nie ciąża.

radziłabym zrobić test. a ile miesiączka się spóźnia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponac po odstawieniu tabletek przez jakis czas moze wystapic brak krwawienia badz tylko male krwawienie. odstawienie tabletek tez jest nagla zmiana dla organizmu, moim zdaniem nie masz sie co martwic, spokojnie poczekaj na okres nie dlugo powinno wszystko wrocic do normy. jezeli nie masz pewnosci dla spokoju zrob test ale watpie zebys byla w ciazy. trzymam kciuki. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juleczka
Gość









PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 1:34 pm    Temat postu: cos o tym wiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam podobny problem..tylko ze wlasnie jestem w anglii i nawet nie moge porozmawiac z moim lekarzem...ostatni okres mialam ok 17 czerwca..teraz mamy 10 sierpnia...troszke kiepsko...odstawialam tabletki novynette po 2 latach przyjmowania...zrobilam juz test..nawet 2...wyszly negatywne ...ale to nie zmienia kwestii ze nadal sie martwie i po nocach spac nie moge..jestem z dala od rodziny, chlopaka i przyjaciolek..nie mam sie komu wygadac i powiedziec jak strasznie sie martwie...wiem co czujesz ale mam nadzieje ze u ciebie juz wszystko ok..tylko ja jeszcze umieram ze strachu..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group